Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie
Witam,
czy znacie może sprawdzoną firmę/osobę do zaprojektowania mieszkania około 70 metrowego w stanie deweloperskim na terenie trójmiasta. W szczególnosci chodzi mi dokładnie zaprojektowanie sufitów podwieszanych oraz oświetlenia + do tego projekt instalacji elektrycznej.....ewentualanie dodatkowo wycena realizacji. Dobrze byłoby aby później wykonawca na podstawie tego projektu bezproblemowo go wdrożyć w życie.

Będę wdzięczny za wszelkie info na ten temat.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Witam,
jeżeli jest Pan zainteresowany mogę przekazać namiary do elektryka, który "bawi się" aranżacjami świetlnymi, dodatkowo współpracuje z ekipą od wykończeń. To oni zaprojektowali i wykonali moja łazienkę (na maila mogę przesłać zdjęcia), która jest oświetlona wężem świetlnym ulokowanym w podwieszanym suficie, na ścianach mozaika z kamienia naturalnego i stiuk.
Najważniejsze, że to naprawdę uczciwa i rzetelna ekipa. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Będę wdzięczny za info, mój mail to: rulaa@poczta.onet.pl.

Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Dzięki Alicja zna info....więdzę, że bardzo udzielasz na tym forum i słuzysz pomocą.

Czy nikt więcej nie zna sprawdzonych ludzi firm wykonujących projekty wnętrz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Nie bardzo mam kogo polecić, mogę tylko ostrzec przed specjalistami z Koscierzyny, którzy robią wszystko za połowę ceny. Gdy wypłynąłem moja żona zatruniła taką ekipę i to był początek końca.
Pan Henio znał się na wszystkim: hydraulik, elektryk, tynkarz, malarz - słowem cudo. Tylko że jakość jego pracy mocno odbiegała od moich wyobrażeń o dobrej pracy. Po pierwsze instalacja wodna przecieka, ale jak mawia p. Henio "szefie, przecież sie poprawi, trochę cięknąć może bo w końcu woda tam płynie", kabel z instalacji elektrycznej przybity do ściany na zakrzywionego gwoździa, tynki krzywe.
Nie mówię już o kosztorysie, który początkowo rzeczywiście był bardzo niski, ale wydłużał sie w raz z postępami w pracy, bo: "szefie, myśmy nie kalkulowali kabli" albo "no, szefie ta farba to naprawdę zdrożała".
Moja kobieta trochę za bardzo wierzy ludziom i przy niej p. Henio miał sielskie życie. Ja przegnałem p. Henia niech idzie do siebie i zajmie sie tym na czym rzeczywiście sie zna.
Oczywiście dom stoi rozbabrany, czekam cierpliwie na poleconego fachowca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Forum jest super, to dzięki niemu znalazłam moje obecne mieszkanie, no i oczywiście wykonawców. Oprócz tego pozwala wymieniać się informacjami o usługodawcach. Ja polecam tych, którzy sprawdzili się w swojej roli.
Gdyby wszyscy wpisywali swoje uwagi, to w drodze selekcji naturalnej padłyby wszystkie nieuczciwe firmy.
Może jestem nadaktywna ale mi forum bardzo pomogło i staram sie przekazać pozytywną energię dalej.
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Zgadzam się z Tobą, aczkolwiek info o nierzetelnych wykonawcach też jest istotna i włącza "lampeczkę" na co jeszcze dodatkowo zwracać uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Polecam swoje usługi informację i portfolio mogę przesłać na maila kontakt: gosia-architekt@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Witam,

Ja natomiast polecam fantastyczny wybór oświetlenia jak przyjdzie co do czego. Studio InterStyle w Sopocie na Grunwaldzkiej. Oświetlenie jak dzieła sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

U nas remont i projekt łazienki oraz antresoli (architekt) robiła ekipa, o której szczegóły można znaleźć na www.solidnarobota.pl
Oferują wykonanie projektu aranżacji oraz wykończenie wnętrza, usługa dwa w jednym. U nas się sprawdzili także polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

witam,
jestem projektantką wnętrz,
czy chodzi Panu o cały projekt mieszkania - co wynika z tytułu i pierwszego zdania - czy tylko tzw projekt branzowy oswietlenia plus elektrykę? proszę zwrócić uwagę na to że projekt oświetlenia/sufitów powienien być ścisle zwiazany z projektem wnętrz (kolorystyką, materiałami) a nie wykonany przez elektryka czy innego specjaliste od wykonawstwa.
pozdrawiam,
ARD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aranżacja/projekt wnętrza mieszakania

Witam,
chodzi mi projekt rozmieszczenia źródeł światła (projekt elektryczny) + projekt sufitów podwieszanych. Pomieszczenia są zamknięte 3 pokoje + kuchnia + korytarz + łazienka. Kolorystyka scian i sufitów na razie pozostanie biała. Dodatkowo doszedł by kompletny projekt łazienki.
Proszę o przesłanie swojej oferty + ewentualnie swoje przykładowe realizacje na e-mail: rulaa@poczta.onet.pl

Dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo.

dekorcentrum sp. z o.o. oferuje do wykonania

- montaż konstrukcji z płyt karton-gipsowych,
- szpachlowanie,
- malowanie,
- tapetowanie, wzmocnienie scian flizelinom (wloknem sklanym)
- prace glazurnicze,
- dekoracje tynkami ozdobnymi,
- kompleksowe remonty łazienek,
- instalacja elektryczna,
- instalacja wodno-kanalizacijna .
Zapraszamy do strony internetowej: https://photos.app.goo.gl/oriZRnF5Wr3yBc2A8

+48 537 717 685
NIP 5851481338
81-808 Sopot
Ul. 23 Marca 10/7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te biuro robi super projekty https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....