Argentum - opinie i oceny

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Argentum powstanie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Srebrniki. Niedaleko stąd do Parku Jaśkowa Dolina oraz do centrum Wrzeszcza wraz ze wszystkimi jego udogodnieniami infrastrukturalnymi. Szybko można także dojść do przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – Niedźwiednik. Sąsiedztwo al. Żołnierzy Wyklętych i Juliusza Słowackiego zapewnia szybki wyjazd na trójmiejską obwodnicę.

Argentum ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
co sądzicie o lokalizacji?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Lokalizacja tragiczna cmentarz srebrzysko i szpital psychiatryczny krematorium wspaniale na taką lokalizację warto się zadłuźyć na 30 lat bo tyle cudowmych obiektów mających wpływ na psychikę w całej Polsce nie znajdziecie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam o izbie wytrzeźwień nikt nie wspomina a buduję się obok i ten starszy budynek przed argentum to ma być przychodnia dla ciężkiej młodzieży i nikt o tym nie wspomina trochę za duże ceny jak na takie centrum szpital, izba wytrzeźwień, cmentarz,krematorium i przychodnia w przyszłości dla ciężkiej młodzieży miejsce wspaniałe ale może ktoś to lubi pzdr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgodnie z ta uchwala ma tam powstac centrum pomocy psychologicznej dla młodziezy. O ile monar, cmentarz sa w okolicy gdzies dalej tak ta placowka bedzie w bezposrednim sasiedztwie, okno w okno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
blisko do nowej izby wytrzeźwień w sumie wszędzie blisko cm. szp. kr. izba
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0