iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Piotr - ocena (1) Słabo bardzo słabo Itaxi skup upadłych korporacji Piotr Dawid - ocena (1) Itaxi to ostatnio skup upadających korporacji i niestety przejmują... Dawid Marcin - ocena (1) Bardzo dobrze się z nimi jeździ. Są szybko i ceny znane z góry w aplikacji Marcin
grazynaszmuda@wp.pl - ocena (1) Makabra zamawiałam wczoraj wieczorem na25. 11 godz. 4.40,miałam pociąg o 5.00... grazynaszmuda@wp.pl Dawid - ocena (1) Collected from the Taxi rank at Gdansk airport in a Shit old Citroen charged... Dawid Magdalena - ocena (1) Najgorsza taxi w Trójmieście. Bardzo droga. Jeżdżę regularnie tą trasą... Magdalena Nowiec - opinia (1) Taksówka przyjechała znów pod zły adres, zamiast do Bąkowa na Wieczornych... Nowiec Adam. - opinia (1) nie polecam iTaxi AsTaxi bo to nieporozumienie totalne. Jest... Adam. Marcin - opinia (1) Najgorsza taksówka jaką jechałem, tragedia z oczekiwaniem na kurs, zamówiłem... Marcin Zofia - opinia (1) Nigdy więcej nie zamówie, wolę zapłacić złotówkę więcej i mieć pewność że... Zofia Krystian - opinia (1) Korzystałem już trzy razy z iTaxi w Gdyni. Pierwszy raz wsiadłem do taksówki... Krystian Lucyna - opinia (1) Zamówiłam taksówkę z As Taxi, pan podjechał na miejsce, jednak kiedy... Lucyna Michał - opinia (1) Wszystko w porządku kierowcy spoko można pogadać zero problemów. Michał Klient kiedyś stały. - opinia (1) Obsługa przez telefon to jakieś nieporozumienie, niekompetencja i to samo... Klient kiedyś stały. NNNNN - opinia (1) Nie polecam taxi as. Dość ze czekać na auto ponad 2 godziny to jeszcze nikt... NNNNN snaks - opinia (1) Najtańsza korporacja taksówkarska w Gdańsku a usługi na najwyższym poziomie.... snaks Marta - opinia (1) Zamówiłam taksówkę 2 godziny przed. Następnie pani poinformowała mnie że... Marta Anna T. - opinia (1) dramat!! Stanowczo odradzam. Ostatnio nie zdążyłam na pociąg, bo kierowcami,... Anna T. Matylda - opinia (1) Kierowca miły, samochód w porządku, klimatyzacja działała. Nie mam żadnych... Matylda Ola - opinia (1) Godzina spóźnienia, niemiła dyspozytorka. Nie polecam. Ola