ASDENT

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdynia, Gniewska 21

Romana (1) To juz drugie pokolenie ktore dzięki profesjonalnej obsłudze wiedzy i... Romana DSilva Asdent (1) Pierwszy plus , zadzwoniłem i zostałem przyjęty tego samego dnia. Kobieta... Robert polecam (1) Bardzo przyjazna przychodnia stomatologiczna. W pełni profesjonalna opieka... Agata
Nowoczesność i profesjonalizm (1) Gabinet odwiedzam od dziecka. Kiedyś byłem prowadzony przez matkę, dzisiaj... Maciej Firma profesjonalna, rzetelna i solidna (1) Miałem okazję skorzystać z usług tego zakładu. Usługa wykonana wzorowo.... Marek wyrywanie (1) od wielu lat korzystam, i do tej pory zawsze ok. tym razem wyrywałam 8. pan... Aga Od lat (1) Korzystam z ich usług od lat, jeszcze zanim "poszłam na swoje". Jestem bardzo... Kk POLECAM! PROFESJONALNA i PRZEMIŁA OBSŁUGA :)) (1) Korzystam z usług Asdentu już od dawna i jestem zadowolona.Można się umówić... Moniczka Polecam (1) Chodziłem wczesniej do innego gabinetu i bardzo sie zraziłem.Nie dosc ze nie... M Nowoczesny i przyjaznygabinet (1) Prace w gabinecie są zawsze sprawnie i profesjonalnie wykonywane przez bardzo... Przemek asdent (1) Miło, profesjonalnie, raczej drogo, a czy najlepiej, to trudno powiedzieć.... spetula PROFESJONALNIE ! MIŁO , ALE NIE NA KAŻDĄ KIESZEŃ (1) Hmmm.. :) Dzisiaj byłam po raz pierwszy na wizycie w AS dencie. Zaczne od... Misia :):):):):):):):):) (1) P O L E C A M ! pOLECIŁAM GABINET JUŻ WIELU ZNAJOMYM.mIŁA OBSŁUGA I... mAZIA Bardzo profesjonalna i miła obsługa (1) Pełen profesjonalizm! To już kolejny raz, kiedy korzystam z usług tego... Kamil Nika - opinia (1) Byłam tylko na jednej wizycie w Asdent ale z przyjemnoscia tam wroce, bardzo... Nika POLECAM (1) Odwiedziłam niedawno to Centrum i jestem bardzo zadowolona z obsługi i... Ola Nikt nie lubi jak mu w zębach dłubią... (1) ... ale mus to mus jeśli chce się te zęby mieć ;] Było zabawnie bo troskliwa... Jasiek Zadwowolona na MAXA :D - opinia (1) Ja polecam (jeżeli można polecić w ogóle stomatologa, bo wg mnie generalnie... Zadwowolona na MAXA :D GABINET GODNY POLECENIA (1) Gorąco plecam to Centrum Stomatologiczne : Indywidualne podejście do... Pacjentka Anna