Atal Bosmańska

Temat dostępny też na forum: Atal Bosmańska
Inwestycja powstanie w dzielnicy o rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. W okolicy nie brakuje punktów handlowych, usługowych, placówek edukacyjnych oraz jednostek służby zdrowia. Znajduje się tu ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Akademia Marynarki Wojennej, która wraz z jej sportowym i edukacyjnym ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

coooooooooooooooo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Sprytnie ukryty na wizualizacji bunkier. Pytanie, jaka jest wysokość bunkra, a jaka budynków?
2. Mowa jest na stronie o placu zabaw dla dzieci, ale nie ma rzutu z góry z planem osiedla.
3. Jaka jest wielkość komórek lokatorskich, bo sama informacja o koszcie m2 wynoszącym 2,5k brutto to za mało.
4. Nie ma wizualizacji wewnątrz budynku części wspólnych. Pytanie, czy jest winda?
5. Mowa jest o bramie wjazdowej. Czy część prywatna jest ogrodzona?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

1. Nie wiem jak wysoki, nie mogą go ruszyć bo jest pod konserwatorem zabytków (chyba). Będą się starali czymś szybko rosnącym obsadzić.
2. O ile pamiętam między C4 a B3
3. Komórki są niewielkie- np 2-3metry (byś może są też większe). Rowerownia też jest.
4. Jest winda na 100%
5. Tak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

nie są złe te budynki, mają sprawiać kameralne wrażenie i chyba tak będzie. Dla mnie spoko, gorsze osiedla widziałam w okolicy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasem warto sprawdzić inne inwestycje w okolicy

Zainteresowanym proponuję sprawdzić inne inwestycje w okolicy, wiem że w trochę lepsze lokalizacji i w niższych cenach są dostępne mieszkania przy ulicy kuśnierskiej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

kusnierska

bardzo h.... lokalizacja tory elektro cieplnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...