Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

Kasia - ocena (1) Bardzo przyjazna studentowi uczelnia. Kasia Miki - opinia (1) Git szkoła. Na filologi hiszpańskiej podobno najładniejsze dziewczyny :) Miki Kasia. Nauczyciel. - opinia (1) Kończę właśnie pedagogikę - takich wykładowców-pasjonatów życzę każdemu... Kasia. Nauczyciel.
Maria - opinia (1) Jestem po pierwszym roku psychologii - powiem jedno wow. Zaskoczył mnie... Maria Monia_Psych - opinia (1) Szkoła mimo pandemii naprawdę funkcjonuje dobrze, część zajęć mamy na miejscu... Monia_Psych Mati - opinia (1) Będę studiował zarządzanie, zapisałem się ostatnio, pierwsze wrażenie bardzo... Mati Deee - opinia (1) Filologia germańska na najwyższym poziomie, nawet zajęcia online były... Deee Maciej - opinia (1) Dziennikarstwo moim zdaniem najlepsze w regionie. Studia prowadzą sami... Maciej Jakub - opinia (1) Wysoki poziom nauczania i kultura osobista wykładowców to rzadko idzie w... Jakub Klaudia - opinia (1) Studia online tu się sprawdzają, dobra organizacja zajęć, wesoły dziekanat o... Klaudia Dorota - opinia (1) Szkoła bardzo przyjazna studentowi. Zajęcia na wysokim poziomie. Dorota Zuzia - opinia (1) Moja droga akademicka była długa. Najpierw rok w Londynie. Potem pół roku na... Zuzia Uczelnia tragedia (1) ... Nie szanuje się studentów. Plan jest zmieniany dzień wcześniej o 22.... Student Business and Languages (1) Wybiera się ktoś na kierunek business and languages? liyah Przyjazna uczelnia (1) Ukończyłem studia zarówno licencjackie jak i magisterskie w Ateneum - Szkole... Sławek O. Jakie zajęcia macie na filologii włoskiej? (1) Czy jest też jakiś dodatkowy język czy tylko włoski? I jak wygląda reszta... Marta naprawdę dobra uczelnia (1) Hej! Jestem obecnie na 3 semestrze studiów mgr z pedagogiki i jestem póki co... alien Ateneum (1) Chciałabym podziękować wszystkim wykładowcom za rok akademicki 2014/2015... Studentka 2014/2015 Zdawałam starą maturę, czy jest szansa się dostać? (2) Chciałabym studiować zaocznie język hiszpański lub włoski. Co jeśli zdawałam... Marta O wiele lepsza uczelnia niż UG (2) Na dziennikarstwie uczą świetni wykładowcy pracujący w zawodzie i... Absolwentka