Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

polecam (2) byłem absolwentem ww szkoły art Uczelnia daje radę (1) Chciałam zdobyć dyplom i się przy okazji czegoś nauczyć i... chyba się uda :)... Mika87 najlepsza uczelnia! (1) Jedna z niewielu prywatnych uczelni, która zachęca studentów do nauki! Nacisk... magdalena
Profesjonalizm (2) Jestem na filologii hiszpańskiej. Jeszcze trzy lata temu nie znałem tego... Student Na 6!!! (1) Szkoła na 6!!! W centrum miasta, piękny budynek i indywidualne podejście do... inka_minka szalu nie ma (2) bardzo malo przedmiotow z jezyka hiszpanskiego jezeli jestem na hiszpanskim... hiszpan Ateneum---warto !!! (1) Warto uczyć się w Ateneum.Pracuje tu porządna ,sympatyczna ,pomocna... Dina Naprawdę Polecam (1) Poziom nauczania i podejście do studentów profesjonalne xyz Szkoła na medal (2) Witam, jestem magistrem z Ateneum. Mogę ją z czystym sumieniem polecić... Paweł Ateneum - wielki pozytyw (2) W ocenie uczelni trudno przyjąć kryterium ilości leserów czy godzin otwarcia... Ateneum - wielki pozytyw (1) W ocenie uczelni trudno przyjąć kryterium ilości leserów czy godzin otwarcia... anonim dla mnie super (1) W szkołach trzeba umieć zauważyć potencjał, jaki dają. Moim zdaniem Ateneum... gruby plusy i minusy kierunek DZIENNIKARSTWO (1) MINUSY- -na studiach są osoby , które mają 'gdzieś' chodzenie na zajęcia,... Absolwent REWELKA!!! (1) W samym centrum, piękny budynek, super kadra i mila obsługa w dziekanacie.... studentka 2 roku pedagogiki REWELACYJNA UCZELNIA (1) Jestem studentką 4 semestru pedagogiki i z czystym sumieniem mogę polecić... Monika Zdecydowanie Polecam (1) Wybierając Szkołę Wyższą Ateneum miałam wiele wątpliwości, ostatecznie... Emma Polecam (3) Polecam. Obecnie jestem na 1 roku studiów zaocznych na filologii... ad Polecam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną!!! (5) Studiowałam w Ateneum na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna,... As Taka od serca opinia. (2) Odkąd Ateneum się przeprowadziło do nowego budynku jest zdecydowanie lepiej.... albert Uwielbiam moja szkołę !!!! (1) Już kilka latek spędziłam w Ateneum i mówiąc szczerze czuję się w niej jak w... studentka