Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

POLECAM ATENEUM (3) Jestem na trzecim roku, bardzo polecam tą uczelnię, poziom nauczania dość... Patrycja PYTANIE (2) Mam pytanie. Mianowice zastanawia mnie jedna z opinii "seminarium w tygodniu,... hamelin szkoła 1 klasa ;) (1) koncze studia na tej uczelni na kierunku pedagogika,ogolnie zal mi sie z ta... Natalia
:) (1) Zastanawia mnie to, że większość uczelni niepaństwowych w Trójmieście... JA@@ najlepsza uczelnia (1) mila atmosfera, super wykladowcy polecam europeistyke!!!! Bart Ateneum - szkoła z klasą... (2) Krótko...Uważam, że Ateneum jest jedyną uczelnią w Gdańsku, w której wydaje... absolwentka Polecam (1) Długo się zastanawiałam nad wyborem tego ci i gdzie chce studiować:) Ateneum... Aga Szkoła na poziomie (1) Jestem jak moja poprzedniczka studentką zaoczną w Ateneum.Jestem bardzo... R Student? Dopóki czegoś nie chce. (2) Jw. nie zdążyłem z płatnością do 15-stego. 16 musiałem mieć zaświadczenie, że... Alex jest świetnie (1) aktualnie studiuje zaocznie pedagogike, i wcale nie mam problemow zwiazanych... elko ;] (1) Szkoła super, ludzie bardzo sympatyczni, wykładowcy także :) Polecam... Madź jest dobrze (1) kończyłam studia magisterskie-jest dobrze :) można spokojnie polecić innym :)... kasia P O L E C A M !! (1) Hej ja osobiście polecam studiowałam przez trzy lata i bylo naprwawde super.... krystek Pytanie (1) Chciałabym spytać o termainy rekrutacji na studia niestacjonarne zaoczne w... magda Bardzo dobra uczelnia (1) Do Ateneum trafiłam po licznych przeżyciach na innych uczelniach. Były to:... KB szkola warta polecenia (1) 1.Wszędzie sie trzeba uczyc- za piekne oczy ocen nie stawiaja! 2.Rygor jesli... nasty suuuper (1) ludzie ta szmoła jest fajna a wy narezkacie na brak szatb\ni sa inne... Ewelina Ocena niedostateczna za brak ogrzewania na Auli!!! To skandal! Kolejny zjazd i 6 godzin siedzenia w płaszczach i rękawiczkach. (1) Nie wiem jak to możliwe, przecież są jakieś normy, określona temperatura... Monika rekrutacja (2) Ateneum jest szkołą płatną, zatem, tak jak na innych uczelniach prywatnych -... J. NAUKI O RODZINIE (1) Witam. Czy ktos moze orientuje sie czy ciezko jest na kierunku nauki o... ewa