Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

PYTANKO....! (2) chciałabym się dowiedziec od kiedy (i do kiedy)można składac dokumenty?? nie... natalia ok (1) szkola jest naprawde bardzo fajna... bardzo dobra lokalizacja, fajni ludzie,... asek pytanie (2) Witam wszystkich, pisze tu bo dziekanat nie odpowiada na maile (przynajmniej... :)
:( - opinia (2) seminarium w tygodniu, kto to wymyslil. Studia zaoczne z definicji sa... :( do 1111 (1) Hej! Ja jestem na dziennikarstwie, ale mam znajomych na pedagogice i z tego... emi Studia magisterskie z europeistyki (2) Witam!!! Chciałabym się dowiedzieć jakie są zasady rekrutacji na studia... Monika czy jest ciężko?? (1) witam chciałam zapytać czy cieżkie są zaliczenia i czy dam rade na studiach... 1111 Wszytko mi się podoba oprócz pań w dziekanacie (1) Wykładowcy, poziom nauczania, warunki i wygląd uczelni jest super! Jedyną... życzliwa uczelni jestem zadowolona (1) Osobiście jestem zadowolona. Mnie brak szatni wcale nie... Nati brak szatni i tablicy w sali Akwen (1) brak szatni to bardzo duzy problem, a w szczególności w sali Akwen!!do tego... gośka Studentka - opinia (1) Wykładowcy OK, program nauczania OK (Europeistyka II stopień). Ale te... Studentka hejka :) (1) siemanko :) kochani nie wiecie moze czy mozna wziasc dziekanke na 2 letnich... nadia czy ateneum dorobi się szatni??? (1) Brak szatni to dość wielki problem, zwłaszcza w zimowych sezonach. Wieszanie... ggg Do Ateneum (2) Witam serdecznie! mam do panstwa pytanie odnosnie kierunku pedagogika.... Sylvia dobra szkola (1) ja lubię tą szkołę :) ktoś :) (1) ja wlasciwie opini nie bede wystawial bo jeszcze nic nie wiem na temat ten ,... kolokolo J ĘZYKI (1) JAK ZROZUMIALAM Z OPISÓW NA PEDAGOGICE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ SĄ DWA... ASIA pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (1) Witam! Mam pytanie:złożyłam dokumenty na wczesną edukację ale nie dostałam... Alicja zainteresowana - opinia (2) Wita, mam pytanie czy na studiach magisterskich praktyki zawodowe sa... zainteresowana Zaświadczenie (1) Witam. Otrzymuję rentę rodzinną z ZUSu, który ostatnio przysłał mi pismo,... Nika