Pasja i profesjonalizm!!! (1) Pana Michała poznałem wiele lat temu, "robił" mi 5 aut. Co samochód szliśmy... Paweł R. Niezadowolony klient (1) Niestety Pan Michał nie dotrzymał słowa. Miał zamontować moduł uniwersalny do... Jacek Szyba Rewelacja! (1) Wielu mówiło, że nagłośnienie Toyoty MR2 to bardzo ciężki temat. Po wizycie u... Maciej
Profesjonalnie (1) Profesjonalne podejście do klienta. Dobry kontakt. Nie naciąga na "kasę".... Rugenwalder koschin - opinia (1) Polecam z calego serca uslugi u p Michala.Spec w kazdym calu. koschin pasjonat (1) Jest dosc duza roznica miedzy znanymi mi firmami zajmujacymi sie car audio a... Jarosław Najlepsza firma montujaca Audio (1) Jako jedna z bardzo niewielu firm zajmuję się tylko i wyłącznie car-audio.!!!... Czarny Bardzo polecam (1) Człowiek który podchodzi do tematu profesjonalnie i do tego nie olewa laików... marcin jest zdecydowanie w porządku (1) Każdy kto myśli o osiągnieciu dźwięku wyższej jakości w swoim samochodzie... dr Profesor ... (1) Najlepszy w Trójmieście i okolicach, na Pomorzu chyba też, jeden z... Bartek Specjalista w każdym calu. (1) Szczerze polecam skorzystanie z usług p.Michała. Cierpliwie znosi setki pytań... Adam Zrozumienie tematu nagłośnienia w aucie na najwyższym poziomie! (1) Szczerze polecam AudioManuFakturę ze względu na wiedzę właściciela, który... Bartek AUDIOMANUFAKTURA - POLECAM :-) (1) Do firmy Pana Michała trafiłem szukając miejsca, w którym mogę zamontować... krzysiek Profesjonalizm w każdym calu. (1) Polecam zakład P.Michała wszystkim fanom CA z Pomorza i nie tylko. Jeden z... Maciek Profesjonalizm w połączeniu z dbałością o klienta. (1) Firma pana Michała jest jedną z niewielu w Trójmieście operujących w tej... Marek AudioManuFaktura to w świetny zakład Car Audio. (1) Rewelacyjne podejście! To co ten gość pisze na stronce o sobie pokrywa się w... Marcys