Auto Marko

Warsztaty samochodowe Wulkanizacja Felgi

Gdańsk, al. Grunwaldzka 489

MARTA - opinia (1) profesjonalny warsztat, dogodne ceny i super fachowcy MARTA Michał - opinia (1) Dobra obsługa i tanio napewno będę w tym warsztacie naprawiał samochody Michał Andrzej Bobrowski - opinia (1) Polecam ten warsztat. Dobre ceny, sprawna usługa. Andrzej Bobrowski
Polecam (1) Polecam ten warsztat. Wszystko na czas, dobra cena, dobra jakość i... Liliana Prawdziwi Fachowcy ! (1) Zdecydowanie polecam wszystkim ten warsztat. Naprawa auta wykonana bez... andrzej Specjaliści jakich mało (1) Naprawili mi moje dwa auta. Nie zamierzam szukać innego warsztatu ponieważ... Bażant Docisk (1) Wymiana docisku wraz ze sprzeglem. Specjalistyczne odpowietrzenie sprzegla... Mike Polecam wszystkim poszukującym zaufanego warsztatu (1) Od jakiegoś czasu pojawiał się problem skrzyni biegów, ponoć częsty w moim... Anna Nie umieją wymienić miski olejowej w Punto II więc co umieją ? (1) Więcej tam nie pojadę! Trzy razy jeździłem w sprawie wymiany miski olejowej.... Robert Rewelacyjny warsztat (1) Rewelacyjny warsztat,kompetentna obsługa,bardzo szybki czas naprawy,super... Monia alles klar (1) termin na następny dzień. wykonanie bardzo dobre. cena przytępna (w sęsie... bejczak Jak najbardziej polecam. (1) Przystępne ceny i krótki czas napraw. Jeden z niewielu warsztatów w którym... AMZ uczciwy mechanik? możliwe! (1) korzystam z usług Auto Marko od jakiegoś czasu i jestem pozytywnie zaskoczony... Tom Elektryka Działa jak nowa (1) Był problem z odpalaniem Skoda 1.9 TDI kiedy przyszły pierwsze minusowe... Gregor Bardzo dobry warsztat (1) Trzy razy korzystałem z usług, jestem bardzo zadowolony. Ceny przystępne,... Aleksander Polecam! (1) Szybko i profesjonalnie naprawili bijące hamulce. Radek Polecam (1) Możliwość umówienia się na godzinę. Zmieniałem koła i wyważałem. Wszystko w... kudel Pierwsza wizyta (1) Pojechałam tam z tłuczącym tłumikiem i w ciągu mniej więcej 40 min. problem... Aga Byłem dwa razy (1) Rozumiem że jeśli ktoś jest dobry to trzeba poczekać i tak uczyniłem warto... mikeduke Zdecydowanie polecam (1) Bardzo szybka i fachowa pomoc, dobry kontakt. Właściciel nie namawia do... robie865