Tomasz - ocena (1) Poziom usług niezmiennie wysoki od wielu lat! Gorąco polecam! Tomasz Leszek - opinia (1) full z fotelami Auto odstawiłem 23.06, koszt usługi 340,00 zł. Jak to... Leszek Patrycja - opinia (1) Polecam ! Niskie ceny i 100% jakość Patrycja
Lucyna - opinia (1) Solidnie,dokładnie,bardzo profesjonalna,miła obsługa. Gorąco polecam. Lucyna Krzysiek S. - opinia (1) To już kolejny raz, gdy skorzystałem z usług Auto Spa Rumia - tym razem... Krzysiek S. Hhh - opinia (3) Porażka. Lepiej samemu. Kasa w błoto Hhh Paweł - opinia (1) Jak zawsze rewelacja!!! Najlepsza myjnia ręczna, z której usług korzystałem.... Paweł Monika - opinia (1) Najwyższy poziom usług! Bez marudzenia, czyściutkie auto do odbioru. Bardzo... Monika Maria - opinia (1) Korzystam regularnie. Auto zawsze mega czyściutkie. Polecam Maria Ania - opinia (1) Kiedy myślisz ze nic już nie dobierze twoich foteli ale auto spa DA radę !... Ania ania - opinia (1) sprawnie i profesjonalnie a auto jak nowe:) ania Pablo - opinia (1) Korzystam regularnie z usług świadczonych przez Auto Spa w Rumii jak i w... Pablo Marcin (1) Szczerze polecam! Jestem zadowolony w 110% z usług w tej firmie. Marcin KOMPLETNE PRANIE WNĘTRZA! (2) Mimo bardziej średnich niż dobrych komentarzy na owym portalu pojechałem do... MATEUSZ Z całego serca polecam! (1) Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo nie ma takiej potrzeby, wystarczy że... Adam Komplet z wojskiem ręcznym (1) Ostatnio miałem okazje skorzystać z usług myjni Auto - Spa. Wybrałem opcje... Borys maniek - opinia (1) drugi raz korzystałem z tej myjni i nigdy wiecej.Byłem myjnia była pusta więc... maniek Czyszczenie plastików i odkurzanie (1) Nie miałem okazji sprawdzić jak wygląda jakość usług w komplecie z myciem,... Łukasz Solidna myjnia (1) Jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi na owej myjni. Wybrałem pakiet... Terenowy przecietnie (1) Nie wiem jaką chemia mają, ale nawet najlepsza nie ukrytej brudu. Auto... w