Martyna - opinia (1) Szczerze polecam pana Bartosza! :) Skorzystaliśmy razem z mężem z jego pomocy... Martyna Klaudia Kubasik - opinia (1) Pan Bartek bardzo nam pomógł, przedstawił ofertę według naszych oczekiwań,... Klaudia Kubasik Polecam ! (1) Bardzo polecam Pana Bartosza ! Jestem laikiem w temacie kredytów i... Maciej
Polecam (1) Korzystałem z usług P. Bartosza przy zakupie lokalu usługowego pod... Zbigniew Sadza Polecam! (1) Skorzystałam z usług doradcy ponieważ niezbędny był mi biznesplan do kredytu... Sabina Polecamy usługi p. Bartosza (1) Zdecydowanie polecamy usługi p. Bartosza. Doradzał nam przy projekcie budowy... Katarzyna i Marcin Zdecydowanie polecam (1) Pełen profesjonalizm. Szczegółowe wyjaśnienie wszystkich wątpliwych kwestii... Jakub K. Polecam (1) Mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia ze współpracy z Panem Bartkem.... AdamJ Polecam (1) Pan Bartosz od samego początku do końca służył nam radą. Pomógł nam przejść... Natalia Polecam Pana Bartka (1) Pan Bartek jest kompetentnym profesjonalistą. Z całego serca mogę polecić... Anna Mazurowska Profesjonalnie i sympatycznie (1) Pan Bartosz zapewnił mi przebrnięcie przez wszystkie etapy przygotowywania... Małgorzata Polecam!!! (1) Zdecydowanie polecam pana Bartosza.Bardzo profesjonalne podejście do każdego... Malgorzata Pełen profesjonalizm (1) Korzystałem z usług p.Bartosza dwukrotnie. Za pierwszym razem potrzebowałem... Piotr