Ja - opinia (1) Konkretną, fachowa i miła obsługa. Polecam. Ja Super Fachowcy (1) Polecam każdemu ten serwis. Bardzo miła obsługa, diagności i mechanicy... Super Zadowolony AMATORKA... (3) Amatorka i tyle... Zeby nawet niepotrafic dac odpowiedzi na temat gwarancji... MAZDA 6
beznadziejny serwis bmg (1) Witam, oddałem swojego mercedesa do naprawy. Wykazywał spore drgania podczas... Rafi BEZNADZIEJA (1) Cieszę się ze fajnie się u nich kupuje, natomiast naprawa to już zupełnie... Zbyszek mistrzostwo świata (1) Kupowałem c klasę i to w jaki sposób zostałem obsługiwany zasługuje na... Zadowolony Koszmar (2) Nie powiadamiają o zmianach terminów, klienta maja w d...ie, jak zadzwoniłem... Jan Odradzam! (1) Zdecydowanie odradzam. Byłem u nich na serwisie kilka razy i oba razy coś... Michał K JEST SUPER (1) Polecam wszystkim ten serwis. jest kompetentny, szybki i pomocny. Serwisuje... Maciek Nie polecam (1) Sytułacja podobna do wcześniejszych. Serwis obiecał, że oddzwoni i gdyby nie... przelas Porazka (1) Zakupiłem dwa auta w BMG, ale przez serwis myślę ze były to ostatnie dwa auta... MArcin Jestem zadowolony (1) Posiadalem juz rozne luksusowe marki, ale z obslugi w BMG jestem bardzo... Marek Klienci z Elbląga - opinia (1) Kupowanie w BMG Mercedes Goworowski w Gdyni i w Gdańsku jest bardzo ryzykowne... Klienci z Elbląga obiecanki cacanki (1) Już drugi tydzień czekam na telefon od pana z serwisu, który zapewniał mnie,... BIG