Babska Akademia Jazdy-Cieszę się,że tu trafiłam.

Babska Akademia Jazdy.

Z czym mi się kojarzy?

Profesjonalne,bezstresowe podejście do kursanta,umiejętne przekazanie wiedzy na temat jazdy,niskie ceny.
Wybrałam ten ośrodek w celu wykupienia dodatkowych godzin jazd i to był strzał w 10! Mialam ponad pół roku przerwy w jazdach i przed pierwszą jazdą bardzo się stresowałam.Wystarczyło jednak,że porozmawialam z przemiłą,opanowaną instruktorką i stres opadł :) Instruktorka spokojnie tłumaczyła mi,co mam robić,czego unikać,na co zwracać szczególną uwagę.Pokazała mi,co jest podstawą w prowadzeniu samochodu.Okazało się to bardzo pomocne w trakcie zdawania egzaminu.Jazda na ulicy to była przyjemność.Zero stresu,krzyków,nerwów.Instruktorka tego ośrodka ma bardzo dobre podejście.Umie rozmawiać z ludźmi i wytłumaczyć coś w taki sposób,że się tego nie zapomina i nie popełnia tego samego błędu.Człowiek wsiadając za kierownicę nie boi się,nabiera pewności siebie.Gdyby nie Babska Akademia Jazdy,pewnie dalej stresowałabym się na łuku,który okazał się tak prosty:) Jazdy w tym ośrodku dały mi więcej niż te 30 godzin w porzednim ośrodku.Wynikiem tego jest zdany egzamin!:) Dziękuję.
Szczerze,polecam Babską Akademię Jazdy.

Pozdrawiam,
Anka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Babska Akademia Jazdy-Cieszę się,że tu trafiłam.

UWAGA WŁAŚCICIELKA KASUJE NIEPRZYCHYLNE JEJ OPINIE!!!

FATALNE PODEJŚCIE DO KURSANTA- NIESŁOWNOŚĆ I MANIPULANCTWO!!!!

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1