BlueMother - ocena (1) To przedszkole jest bardzo fajne. Jest mnóstwo ciekawych zajęć. Codziennie... BlueMother Luna - opinia (1) Znakomite przedszkole, wspaniałą kadra, dobry program nauczania ,ogólnie... Luna Aneczka - opinia (1) Bardzo fajne miejsce dzieci są zadowolone panie komunikatywne . Jedzenie... Aneczka
Edyta - opinia (1) Super przyjazne miejsce córa chodziz dużą ochotą , jedzenie smaczne mój... Edyta Mija - opinia (1) Spoko przedszkole, miłe Panie, super zajęcia, dziecko sie świetnie rozwija I... Mija Mirella - opinia (2) Ode mnie najwyższa nota, bo zadowolone z przedszkola i zachwycone swoimi... Mirella Milena - opinia (1) Mialam pełno obaw czy corka zaklimatyzuje sie w miejscu wktorym inne dzieci... Milena Krzysztof - opinia (1) Fajne bezpieczne miejsce przedszkole spełniło nasze oczekiwania a synek... Krzysztof Kasia - opinia (1) Świetne przedszkole. Synek świetnie opanował angielski. Z wielką ochotą tam... Kasia Becia - opinia (1) To znakomite przedszkole, kadra super super podejście do dzieci, znakomite... Becia MamaZosi - opinia (1) Znakomite przedszkole, super panie, dużo zajęć dodatkowych, polecam MamaZosi Sandra - opinia (1) swietne przedszkole, panie super, widac ze mega serducho do dzieci. Lubią... Sandra Aneciak - opinia (2) To był najlepszy wybór. Córeczka mega zadowolona, bardzo lubi przedszkole a... Aneciak Natalia - opinia (1) Bardzo fajne kreatywne i rozwojowe miejsce. Córka chodzi chętnie, dobre... Natalia Dorota - opinia (1) Bajkoland bardzo fajne przyjazne dzieciom miejsce, syn od samego początku... Dorota Wigga - opinia (13) No nasz synek zaczyna swoją przygodę z Przedszkolem Bajkoland,a le jestem... Wigga Karina - opinia (5) Bardzo dobra placówka, którą można z czystym sumieniem polecić. Naprawdę... Karina Sylwia - opinia (4) Wspaniale miejsce, przesympatyczne nauczycielki z podejsciem i duza... Sylwia Oliza - opinia (1) Bajkoland to bardzo nowoczesne przedszkole, ze wspaniałą kadrą. Język ang na... Oliza Iwoncia S - opinia (1) Najlepsze przedszkole w mieście. Kadra super, warunki dla dzieci bardzo... Iwoncia S