Klara - opinia (1) Uważam że przedszkole jest bardzo fajną placówką , Syn ładnie sie rozwija... Klara Klaudka - opinia (1) Świetne przedszkole, polecam na prawde córka mega zadowolona, fajne Panie,... Klaudka judyta - opinia (1) Przemiłe panie, dzieci na maksa zaopiekowane :) super!! judyta
Jan - opinia (1) bardzo dobre miejsce dla dzieci mam tutaj dwoje maluchow , jestem zadowolona... Jan karolina - opinia (1) bardzo jestem zadowolona, ze wybralismy to przedszkole, opieka pierwsza klasa :) karolina Aldośka - opinia (1) Polecam, znakomite przedszkole. Świetna kadra. super warunki, polecam Aldośka Aga S. - opinia (2) Przedszkole jak należy! Opieka profesjonalna, przedszkolanki z sercem i... Aga S. Liwia - opinia (1) Córka chodzi od miesiaca bo przeprowadzalismy sie i musiala zmienic... Liwia Jolka - opinia (1) Mega placówka. kadra cudna, ja jestem serio pod wrazeniem, dwie córki tu... Jolka Violciak - opinia (2) U nas drugie dziecko juz kończyć będzie to przedszkole, polecam wspaniała... Violciak Mama - opinia (1) Córka uwielbia tam być, a to najlepsza rekomendacja! Mama Agnieszka - opinia (1) Najlepsze na swiecie. Przenioslam tu córke z innego przedszkola i porownanie... Agnieszka Jola - opinia (1) Bardzo fajne miejsce, cieszę się że mój synek tam chodzi. Nauka języka na... Jola Nina - opinia (1) Przedszkole swietne!! dzieciaki maja super opieke, fajne zajecia, są na maxa... Nina Ludmila - opinia (1) Bardzo dobra opieka, duze zaangazowanie w rozwoj dzieci ale w ich wlasnym... Ludmila Ismena - opinia (1) To przedszkole jest rewelacyjne ! Opieka, podejście, kreatywność, atmosfera,... Ismena