Bajkowa Sanah: Dansing

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Liryczna odsłona twórczości sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa Poezyje i nie tylko wyprzedała się w mgnieniu oka! Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które, na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów, wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów, czyli trasęBAJKOWA sanah: Dansing!Otwarcie bram EE/ Premium: 18:00Otwarcie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież ona nie potrafi śpiewać i w sumie wytwórnie nie mają nawet pomysłu na nią

Jakieś smęty albo poezja śpiewana
popieram tę opinię 116 nie zgadzam się z tą opinią 60

Nie pójdę!

Nawet gdyby strzelali do mnie cienkim śrutem!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

A jednak się interesujesz, wchodzisz, komentujesz, rozmyślasz o niej. Czyli jednak działa ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czytam, ale...

Z niesmakiem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie ważne jak mówią, ważne żeby nie przekręcali nazwiska.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby jej utwory puszczali tylko w radiu i telewizji a na koncertach występowała tylko tych bezpłatnych, to może bym się z Tobą zgodził. Skoro jednak są ludzie gotowi zapłacić za wejściówki, to znaczy, że trafia w gusta i tyle. Jeśli jest inaczej, to chylę czoła przed ludźmi od marketingu i reklamy, którzy biorą udział w przygotowaniach tych tras, bo to oznacza, że są bardzo dobrymi fachowcami.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

dokładnie a negatywne komentarze są w mniejszości

więc ludzi bez słuchu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poezja śpiewana polega na podkreśleniu emocji, często od siebie odmiennych w jednym utworze

Tutaj mamy do czynienia z jednolitym wyciem podbitym efektem echo, co okrutnie słychać na nagraniach ze stadionu. Nie wiem skąd jej fenomen, bo poza radiem z kiepskimi głośnikami brzmi źle, nie potrafi używać mikrofonu, a patrząc (co prawda bez wielkiego zagłębiania się) nie odpowiada samodzielnie za ani jeden tekst swojej piosenki, zawsze ktoś jej pomaga lub wyręcza. Owszem, nie ma w tym nic złego, że wspomagają ją profesjonalni twórcy tekstów, ale mogłaby się zaangażować w interpretację tego tekstu, a nie śpiewać na jedno kopyto.

Jedyne plusy to propagowanie poezji oraz image skromnej dziewczyny w odróżnieniu od dzisiejszej mody.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

raczej infantylnej dziewczynki, nie skromnej. "Bajkowa" Sanah...przypomne, że ona ma ponad 25 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pełni się zgadzam tych śpiewanych wypocin nie da się słuchać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

właśnie te największe wytwórnie nie ogarnęły i nie chciały z nią podpisać kontraktu

a więc frajerzy, bo kaska uciekła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

niesamowite utwory

nie mój gatunek ale śpiewa mega piosenki.
ceny biletów niestety za drogie, słaba oprawa koncertów jak za taką cenę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polac mu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

599zł za bilet

A najtańszy za 149zł. Ktoś stracił kontakt z rzeczywistością...
popieram tę opinię 112 nie zgadzam się z tą opinią 10

Siedziales w piwnicy ostatnie lata?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16

zobacz na Stinga po ile zostały - 999zł :)

przy inflacji 100% w ostatnich latach, to i tak jest jeszcze tanio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

gdzie sting a gdzie sanah?? Proszę Cię
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

a mogli żądać 799 złotych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska drukuje złotówki więc jesteśmy coraz bogatsi, co za problem 500pln za bilet ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może i dobre, ale dla dzieci od 6 do 13 lat.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale chyba cudzych

Bo swoje chyba chronisz przed bazgraniem życia kiczem!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadza się

moja 5 letnia córka słucha jej wycia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miaucząca jesieniara

taki trochę klon kwiatu jabłoni. Stylistyka i teksty ctrlc+ctrlv
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 16

Proszę nie obrażać!

Stylistyka może i zerżnięta, ale Kwiat Jabłoni przynajmniej wokalnie się broni, oni naprawdę nieźle śpiewają. Sanah też technikę ma, ale ma po prostu absolutnie fatalny głos - niezbyt "wokalnie brzmiący", o niedużej skali, więc choćby nie wiem ile się uczyła, to nie przeszkoczy swojego śpiewania a'la uczennica ze ściśniętym gardłem. Przecież jej nawet w żadnym talent show nie wzięli, a próbowała w kilku. Kwiat Jabłoni to przy tym naprawdę kawał muzyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a to ta plastikowa gwiazdeczka co kazała ludziom telefony zabierać żeby jej nie nagrywali plastikowy wyrób mafii fonograficznej gdzie tobie dziwczynko do piosenkarzy z lat 60 70 czy 80 nawet Edyta Górniak czy Steczkowska biją cię na głowę
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 16

Szczególnie Górniak z Korei 2002.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Każdy słucha co lubi, ale

O co chodzi z tymi cenami? Niektórzy zagraniczni wykonawcy tyle nie biorą. Poza tym jakaś dziwna moda robienia stadionowych koncertów dla małych gwiazd, czyżby koszty utrzymania stadionu musiały się zwrócić?
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oj tam, zaraz gwiazd!

To bardziej iskierka z parowozu!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

A stadion pełny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny faktycznie przegięte.

Dla przykładu klubowy koncert zespołu Vavamuffin był za 79 zł i można było się świetnie bawić ;)
Ok, organizacja koncertu na stadionie na pewno kosztuje dużo więcej, ale uważam, że ceny biletów na koncerty stadionowe nie powinny tak mocno odbiegać od cen biletów na koncerty klubowe. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drozej niz na Stinga hahah
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1

ona nie potrafi śpiewać to jakaś żenada jakby miała klamerkę na nosie
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie prawda

bardzo ładnie śpiewa. Poza tym jest cudowna, jak kiedyś Stach ją rzuci to się sam z nią ożenię :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może jednak potrafi

dziesiątki tysięcy ludzi się mylą?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nawet miliony

Inaczej produkty typu Kizo, Zenek czy te Ekipy itd. musiałyby pójść do normalnej pracy, bo oni nawet się nie kryją z tym, że nie potrafią śpiewać/rapować/tańczyć. Koncerty z autotunem puszczonym w tle i bilety po 500 zł, a naiwniacy płacą, często podwójnie, bo za siebie i dziecko. Muzyka kierowana do najmłodszych to łatwy pieniądz, żadnego wysiłku intelektualnego, sztuka kopiuj - wklej za wielkie pieniądze, a publikę mnożysz razy dwa, bo poniżej 16 roku życia musi być opiekun. Gdyby tam byli sami dorośli fani, to "śpiewaliby" sami dla siebie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głosu to ona nie ma. Ale jak się komuś podoba, niech idzie :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

stadion zapełniła, to widać jest zapotrzebowanie

Nie ma co komentować, co kto śpiewa. Jedni nie lubią ryczącej Chylińskiej, inni wolą Stinga, inni pójdą na Gregorianów. Ważne, żę w tej hali organizują koncerty dla każdego, hala zarabia, miasto zarabia, ludzi przyciąga itd.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Napisałeś "Sting"

pod artykułem o Sanah. Przemyśl swoje zachowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe kto to...

Kompletne bezglosie, promowane przez TVN i RMF ,pewnie nie bezinteresownie. Układy ma, bo żaden z , nazwijmy ich, promotorów, nawet nie pokusi się o to, żeby poinformować o poprzednich wykonawcach "przebojów, " tej Pani. Ogólnie, żenada, chała i kicz, na poziomie rozrywki z ostatnich lat! Tylko wznowienia i powtórki. Ewentualnie nowe wersje (Znachor). Inna sprawa, że wychodzące z fabryk aktorskich osoby,( z pokwitowaniem o opłaceniu czesnego), muszą z czegoś żyć...Słabe to. Jak piosenkarka S.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak zgłodnieję na koncercie,

dostanę jej zestaw autorski do wszamania?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od 139zł?

Nigdy tego nie zrozumiem... Jak chcę posłuchac muzyki to wolę płytę. A jak mam płacić 139zł żeby zobaczyć panią z 300m odległości, albo przepchać się między małolatami po autograf jak się uda... No to nie dla mnie.
Za 20zł bym kupił dla całej rodziny, ale za tę cenę... Nigdy w życiu. Na Jacksona może bym tyle wydał, ale nie na "to"...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

sam sobie odpowiedziałeś - nie stać cię :)

tu nie ma co rozumieć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ZNOWU....

.... paraliż miasta, nie będe mógł dojechać do domu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co ta fala hejtu ? Ludzie, uspokójcie się.

Czytam sobie te wpisy pod artykułem i jestem zszokowany skalą nienawiści i hejtu zawartego w tych wypowiedziach. Jeżeli nie podoba ci się twórczość Sanah, to nie słuchaj jej piosenek i będziesz miał spokój. Nie musisz od razu wyzywać piosenkarki od najgorszych. Czasem myślę sobie, że internet powstał po to, aby ludzie mieli gdzie pokazywać całe zło , które w nich siedzi. Ten hejt i agresja są po prostu obrzydliwe.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

To nie hejt.

Paniusia jest zmanierowana, co słychać. A to, że ma wyznawców to normalna sprawa. Są przytupy są zainteresowani.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety jestem zmuszona jej słuchać, bo co rusz wyskakuje na jakimś kanale telewizornii ze swoją smętną, infantylną piosenką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będzie smęcić w rytm spożywanych żabkowych sałatek

Kto się daje na to naprać - jedynie bezkrytyczna gimbaza dla której ważne aby wyło, jęczało i jeszcze 5 stów od łebka za bilet żądało
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Boli, oj boli... Dobrze, ma boleć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

haha znowu w komentarzach

wylew frustratów
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Sfrustrowana panienka co bysiow z ochrony na ludzi naszczula którzy zapłacili za słuchanie tego smecenia zabawna g.. wniara której po prostu sodówka wali na dekiel
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

26latka udaje zakochaną 16latkę

ot cały fenomen
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

wer

Nudy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dogłębna recenzja:
miał, miał, miał itd.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

młoda stara gwiadunia

Mnie wystarczy w telewizji jej ohydna reklama banku z piosenką "Wszystko, to co mam...", by dostać rozstroju żołądka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napiszcie otwarcie, kto za tym stoi!

Przecież nie chodzi o wokal,ani prezencję. To taka "Misia" estrady? Jakieś podróbki, przeróbki,np Łucji Prus, do której nie pasuje nawet na "trzecią zmianę ,a nawet nie wspomni o tym że śpiewa cowery! Wstyd, nawet jak na te śmieszne czasy!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sanah? Bajkowa?

Buchachachachachacha!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert w Wielkim Poście?

Ludzieeeeeeeee!!!!! Czyście już zupełnie zgłupieli?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

W czym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ile?

:-DDD
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ja słyszę w radiu to wyłączam albo przłaczam

Nie da się tego słuchać a tym bardziej za to płacić.No chyba, że ktoś jest mocno zdesperowany . Kicz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest Wielki Post!

I weźcie na luz z tymi rozrywkami i koncertami. Możecie sobie hasać przez pozostałą część roku. I bawić się po pachy. Teraz trwa Wielki Post.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Właśnie, wrzuć na luz. Nie wszyscy są wierzący i nie wszyscy mają Wielki Post.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O gustach się nie dyskutuje

Ale lepiej niech idzie śpiewać i tańczyć z hipopotamem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Eh

Tyle piszą wszędzie o hejcie . Kto to czyta? Na pewno nikt , kto czyta www.trojmiasto ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie wiem, jednak większość wpisów do po prostu uzasadniona krytyka, a nie żaden hejt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bilet na jutrzejszy koncert

Żona na zabieg musi jechać więc szkoda żeby się zmarnował. W cenie zakupu oddam. Miejsce: plyta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawianie świata zacznij od siebie

Ludzie skąd w Was tyle hejtu i złości. Młoda uzdolniona artystka a w komentarzach sama złość. Polacy to najbardziej narzekający naród na świecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1