Baltica Towers

Temat dostępny też na forum: Brzeźno Nadmorze Nadmorski Dwór
Inwestycja powstanie w oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej i w otoczeniu zieleni. Przyszli mieszkańcy będą mieli bardzo blisko do przystanków tramwajowych i autobusowych, które zapewniają komunikację z centrum miasta. Bardzo szybko można stąd dojechać do tunelu pod Martwą Wisłą, a dalej na obwodnicę południową i autostradę. Kompletne zaplecze infrastrukturalne zapewnia położenie ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Klocek

:) Hmm, ależ kloce...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 8

"W oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej" , mieszkam 10metrów od ogrodzenia tej działki... hmm czyżby zamierzali mnie wysiedlić?
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 2

no to chyba ze śmietnika Ciebie wysiedlą, bo innych zabudowań nie ma (10 metrów)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widać że przyjezdny deweloper

Hallo:) przecież ta lokalizacja w blokowisku kompletnie nie pasuje pod budowę aparthotelu. Nikt tego nie kupi, bo niedługo rozpoczynają budowę dwóch inwestycji przy plaży w Brzeźnie. Nie pomysleliscie że jak grunt zalega dwa lata na gratka.pl do coś z nim nie tak...brawo :)jeszcze mądrzejsza decyzja niż Nowa Grobla....:)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 12

jakich inwestycji? w takiej cenie jak Atal?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie no nie mogę

:) jeszcze doczytałem Aparthotel 32-95 m2):):):):) POWODZENIA :) dajcie znać jak już zejdziecie do 5000 m2 ale brutto ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

Agent

Lokal niemieszkalny 32 m2 95 m2 z 23 % . Bez możliwości zameldowania, niepoznany jeszcze rynek wtórny tego typu inwestycji ( lokali użytkowych w wieżowcach) . A jaką tam rentowność uzyskają klienci ?
Gdańscy klienci gratulują Wam fantazji.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

smutne

W wizualizacji znajduje sie plot, Czyli jeszczej jedno " getto".Jak dzialka obejmie pobliski lasek, to obecnych mieszkancow Brzezna pozbawi sie terenu do rekreacji i spacerow,Czy o to chodzi.?Jest jeszcze jedno " ale",Co z liniami przesylowymi i slupami wysokiego napiecia? Przeciez w poblizu i pod liniami przesylowymi nie wolno budowac?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

linia wysokiego napięcia jest ...

ale w wymaganej przepisami odległości ... chyba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogrodzenia sa konieczne

Mieszkam na otwartym osiedlu.
Zieleń podeptana.
Podrzucane śmieci.
Miejsca parkingowe nawet te oznaczone podejmowane. Właściciele nie mogę korzystać z własnych miejsc. Zostawiają kartki na wycieraczka że miejsce prywatne A i tak codziennie zeastawione.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moloch..

Dwa wielkie brzydkie budynki.. Mieszkańcom chyba trochę słońce przygaśnie... Nie można budować ładnie i do 4 pięter?...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

warunki zabudowy

Warunki zabudowy są takie, że 50% budynków ma być przeznaczone na lokale użytkowe. Atal wyszedł więc z koncepcja aparthotelu. Czy się sprzedadzą? Jasne, żę tak. Takie mieszkania kupują często firmy, VAT odpisują a korzystają właściciele jako mieszkanie wakacyjne.Mogą też wynajmować na krótki termin. Pełno tego jest np. w Kołobrzegu i jest to tam bardzo popularne. Rentowność z takiego wynajmu zależy od obłożenia, myślę że realnie coś pomiędzy 4,5 - 6% po podatkach. Podobnie jak przy wynajmie mieszkania na long term.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczytałem sobie ofertę Atala, Bubel!!!

Ktoś dobrze napisał jeszcze mądrzejsza decyzja niż Nowa Grobla tak rzeczywiście przejrzałem ofertę i widać, że deweloper nie ma pojęcia co tworzy.
Część mieszkaniowa przy obecnej koniunkturze bardzo szybko się wyprzeda, ale ten pseudo Aparthotel to jakaś zupełna porażka produktowa. Że mają takie warunki zabudowy na 50 % usług, to trzeba było inaczej dostosować ofertę. Na co komu kupować lokal niemieszkalny w takim tworze, bez żadnej gwarancji wynajmu, stopy zwrotu itp. i jeszcze później będzie nierealne to coś odsprzedać na rynku wtórnym. A zasada inwestowania ma rynku nieruchomości jest bardzo prosta KUPUJ TAK ŻEBY PRZYNAJMNIEJ ODSPRZEDAĆ ZA TĄ SAMĄ CENĘ. Jeszcze te mniejsze do 40 m2 jakoś im pójdą, ale powyżej to już kompletny bez sens inwestycyjny. W skali polski nie widziałem takiego bubla. Jak się łatwo domyśleć mają zamiar to wynajmować na zasadzie wynajmu krótkoterminowego, ale oferta została źle do tego dopasowana, pojęcia o tym nie mają.
Struktura metrażowa, do bani co za różnica czy turysta dostanie 35 mkw czy 55 mkw może dopłaci do tego 50 80 zł / za dobę, a kupujący 150 000 zł 200 000 zł . System wynajmu to ich zupełnie dyskwalifikuje, jak oni mają zamiar wynajmować i rozliczać 100 apartamentów rozliczając właścicieli pojedynczo, to się sprawdza przy 15 apartamentach. I co będą wyświetlali na booking.com 100 pokoi w jednym obiekcie, wszystkie pojedynczo!!!. No chyba tak, bo jak już wpadną na to że tak nie da rady, to przypomną sobie, że podpisali umowy na dowolność korzystania z apartamentu, a to wyklucza rozliczanie udziałowe. Bo dlaczego Kowalski ma dostawać tyle samo, skoro siedział u siebie ostatni miesiąc w apartamencie, a ja nie. A dlaczego Kowlaski ma więcej klientów niż ja, zarabiacie na jego apartamencie więcej? itd.
Oferta wynajmu jest niespójna, właściwie nierealna, nie przewidzieli że co trzy, cztery lata lokal trzeba odświeżać. A Kowalski nie pomalował, a ja pomalowałem!!
Generalnie oferta wynajmu nie będzie się różnić w żadnym stopniu od zwykłych pojedynczych apartamentów na wynajmem, jakich jest mnóstwo w Trójmieście w budynkach mieszkaniowych.
To po diabła angażować środki w taki niepełnosprawny lokal niemieszkalny??
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

no chyba, że..

najem lokali mieszkalnych zostanie ukrócony/ograniczony. wtedy takie budynki w typie aparthoteli mogą być jedynymi z których będzie można legalnie czerpać zysk z najmu krótkoterminowego.
nie wiem jednak skąd pomysł by zaprojektować tyle dużych lokali. na najem krótkoterminowy max 30-40m2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawvo coś wspaniałego i mądra inwestycja

Bardzo mi się podoba inwestycja wreście Brzeźno stanie się Centrum Nadmorskim z prawdziwego zdarzenia - a krytykują ci którym nie udało się kupić na starcie inwestycji mieszkania i zohydzają jak mogą innym - oj nie ładnie tak postępować . Moja uwaga ci co zainwestują mają jak w banku 100% zwrotu w momencie sprzedaży no może mieszkania do 50 mkw . A te apartamenty na ostatnich piętrach to HIT w Gdańsku
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

SLOWNIK

Niech pracownik dewelopera ktory dodaje opinie "W R E S C I E" kupi slownik
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apartments !

A w tych apartamentach na najwyższych kondygnacjach półświatek będzie się panoszył ! Dlatego to taki HIT ! Szkoda gadać ....

żlośliwiec
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bravo dla Atal za odwagę i profesjonalnizm

Pamiętam jak dziś - były komentarze podobne jak budował się Nadmorski Dwór - wypisywano nie stworzone rzeczy a że w lasie a że piasek ochrona zieleni - zwyczajna zazdrość - a teraz najdroższe apartamenty w Trójmieście i jak świeże bułki na wtórnym rynku się sprzedaję - wszyscy cieszymy się z wolnego rynku a marzy się socjalizm " mnie też się należy " - ale wracając do inwestycji Atala - no oglądałem np. rozkład kawalerek 32 mkw coś wspaniałego wreście kawalerki bez zbędnych korytarzy . Nikt nie wspomniał że Atal proponuje mieszkanie pod klucz czyli wchodzisz i mieszkasz i za ile .... za 400 zł za mkw . z materiałami i robocizną " gdzie inne firmy na starcie chcą 800 zł za mkw za samą robociznę . Bravo ATAL za ofertę na którą tak na prawdę każdego stać - no może prawie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tam wypisywano, tutaj wypisuje ... komentarzy naście, autorów dwóch :-P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale bełkot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie się podoba to osiedle i nie ma co na siłę krytykować, sam bym kupiła jakbym miał kasę bo osiedla w tej cenie przeważnie są na peryferiach oddalone kilometry od morza a tu proszę, widok jak z bajki
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

bajka ciekawa

szczególnie na parterze i 1 pietrze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak bym miał kasę to bym wolał Nadmorze w Brzeźnie

Bardziej kameralnie, pas nad morski, 200 m do plaży i park Hefnera na przeciwko (genialna miejscówka) , i to co najważniejsze można zamieszkać z rodziną.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

tyle że ja bym też wolał, ale ceny trochę inne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie się podoba

Świetna lokalizacja, piękna architektura, super skomunikowana inwestycja-brawo Atal :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

obiektywnie

Super archtektura, komunikacja i wogóle- i tylko szkoda, że mnie nie stać :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkania już sprzedane, więc nie ma czego żałować. Pozostały tylko lokale w aparthotelu, a to już inwestycja nie zbyt ciekawa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

niezbyt, miało być :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu nie?

lepsze to niż kupić kawalerkę i samemu się z nią bujać, nigdy nie wiesz na kogo trafisz a tu masz gotowy biznes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osobiście zamiast biznes gotowy, wolałbym biznes dochodowy.
Jakoś nie do końca ufam zapewnieniom osiągania przez właściciela lokalu stałego zysku, przez cały rok, w wysokości przekraczającej zysk z wynajmu mieszkania.
Poza tym mieszkania były tańsze w sprzedaży i dawały możliwość zameldowania się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale

to są całkiem ładne budynki, widziałem już różne osiedla ale akurat to nie bardzo jest się do czego przyczepić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3