Maciej Tomaszewski - opinia (2) Firma zorganizowała 17 lipca 2020 r. w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni... Maciej Tomaszewski Wesele w Riwierze-opinia (2) zdecydowaliśmy się na wesele w Riwierze w Gdyni. organizuje je tam BanGlob.... Młoda Wesele w Riwierze (1) Mieliśmy we wrześniu wesele w sali Riwiera w Gdyni, realizowane przez firmę... Pamela
Cudowne wesele (1) Sala bankietowa najlepsze miejsce do organizacji wesela. Duża, przestronna,... Martyna Gorąco polecamy Banglob - Riwiera Gdynia!!! (1) Nasz dzień to był 01.06.2018 i dzięki firmie Banglob wszystko było n a... Kinga i Łukasz Wesele 30/06/2018 (1) Miałam przyjemność współpracować z firmą Banglob podczas organizacji własnego... Karolina Ch. Bal Walentynkowy 10.02.2018 (1) Bal w Teatrze Muzycznym przeszedł już do historii, jednak w sercu wybrzmiewa... Barbara Moteka Polecamy ! (1) Kolejny raz bawiliśmy się z BanGlobem,tym razem na Balu Karnawałowym w... Joanna Bal karnawałowy POLECAM (1) Byłem z towarzystwem na balu po koncercie w Filharmonii. Bardzo dobre... Artur BanGlob (1) .. Byłem z kilkoma przyjaciółmi na imprezie w PFB w Gdańsku w dn. 27.01.18.... Dudi1 Polecam (1) Kolejny Karnawał powoli dobiega końca i kolejny raz wynosimy najlepsze... Bożena Impreza urodzinowa w dniu 28.02.2017 (1) Bardzo dziękuję za przygotowanie uroczej imprezy urodzinowej mojej żony w... Kaźmierski Przemysław Polecam wszystkim serdecznie (1) Podziękowania dla BanGlob! W Karnawale 2017 byliśmy w dwóch miejscach, gdzie... Monika Polecam! (1) Pierwszy raz zdecydowałem się uczestniczyć w koncercie i balu na Ołowiance w... Mateusz Sylwester w muzycznym (9) Tak źle, że nie wiadomo od czego zacząć. Informacyjnie - kolacja sylwestrowa... Hanna Sylwester Banglob w Teatrze Muzycznym (1) zgłoś do moderacji post 12433959 Fantastyczny Sylwerster zorganizowany... Barbara niezapomniany dzień (1) Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z Banglob. Otzymałam wszelkie... Agnieszka Wesele jak z bajki! (1) Bardzo, bardzo polecam Banglob! Firma zorganizowała moje wesele w Riwierze w... Basia wesele (1) w ubiegłym roku mieliśmy tam wesele. Może gościom się podobało. Ale żeby... Misia Wedding of your dreams (1) BanGlob organised our wedding party in Riwiera in Gdynia. The location is... Koen Dhulster (Belgium)