Judyta - opinia (1) Zawiodłam się, jedzenie średnie, na pewno nie jest to oryginalny smak z... Judyta Słabizna... (1) barowe jedzenie w cenach restauracyjnych. W całym lokalu śmierdzi olejem,... Klient ach klient Kuchnia Tajska w Trójmieście = Bangkok Sopot (2) Wszystko się zgadza, smaki rewelacyjne. Nie narzucają w każdym daniu tajskiej... miejscowy
Najlepsza tajska kuchnia w Trojmiescie! (1) Bangkok znam już dobrze, w sumie mogę powiedzieć, ze jestem tam stałym... Fancylu Num tok na zimnym kamieniu (1) Kawałki soczystej wołowiny...- Num Tok, niestety podane na lodowatym... Kasia PYCHA (1) jedzenie 10/10, jedyna tajska knajpa, która naprawdę oddaje smak azji :) HG Prawdziwa Tajlandia w sopocie (1) Jedzenie pysznie, czuć typowe tajskie smaki. Obsługa bardzo miła. Wszystko... Kasia098 Uwielbiam (1) Takiej restauracji szukałam. Wyprawiłam tu 40 urodziny i to był zdecydowanie... Małgorzata Autentyczna kuchnia tajska (1) Nie często się mi zdarza, że jestem tak zauroczona restauracją jak w... Katarzyna Najlepsza tajska w trojmiescie (1) Uczciwie wykosili konkurencje, Bangkok to czad jedzenie, genialna miejscówka... Macias