Bank nasienia

Co myslicie o oddawaniu swojego nasienia?
z jednej strony można pomóc innym którzy nie moga miec dzieci,
z drugiej strony niejestem pewny ale zwracaja koszty podrózy.

Może ktos juz kożystał z takiej kliniki i może powiedzieć cos wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bank nasienia

Pierwsza wizyta w Klinice Leczenia Niepłodności odbywa się między 1 a 5 dniem cyklu. Lekarze z Kliniki Leczenia Niepłodności przyjmują pacjentów od poniedziałku do soboty, nie ma więc obawy, że wizyta w danym cyklu może się nie odbyć ze względu na dzień tygodnia.
Na pierwszą wizytę w naszej Klinice należy się wcześniej telefonicznie zarejestrować. Wystarczy zadzwonić do Kliniki pierwszego dnia krwawienia, aby umówić się na wizytę między 1a 5 dniem cyklu.

Panią zapraszamy na wizytę z aktualnymi badaniami hormonalnymi, wykonanymi także między 1 a 5 dniem cyklu. Są to: E2 (estradiol), LH, FSH, test z MTC (z metoclopramidem), TST (testosteron), SHBG, DHEA-S oraz AMH i INH B. Koszt w/w badań w naszej klinice wynosi 590 zł*.
Wystarczy w dniu umówionej wizyty zgłosić się rano (w godzinach 7.00-12.00, od poniedziałku do piątku oraz 8.00 - 9.00 w soboty ), na czczo do Laboratorium INVICTA i pobrać krew na w/w oznaczenia hormonalne. Na badania powinna Pani przeznaczyć godzinę czasu. Wyniki badań lekarz otrzyma podczas wizyty.

Partner Pani powinien zgłosić się na wizytę z aktualnym wynikiem badania nasienia. Badanie to można wykonać w Laboratorium INVICTA, codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.30.Wynik badania lekarz otrzyma po 5 godzinach od godziny pobrania materiału. Badanie powinno być wykonane z zachowaniem 2-7 dniowej abstynencji płciowej. Koszt badania to kwota 100zł*.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (58 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Długotrwałe perfumy na co dzień (6 odpowiedzi)

Jakie długotrwałe perfumy polecicie kupić na wyprzedażach? Głównie górna półka.

Jak sobie radzicie z migreną? (134 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...