Bar AZJA

Bary

Gdynia, Świętojańska 97

Ja - ocena (1) Supeeeeeeeer jem tylko tam świetna restauracja daję... Ja Polecam (1) Polecam- uzależnia :) Sajgonki najlepsze jakie jadłam! Ogromne porcje, zawsze... Maja Jedzenie (1) Obsługa ok. Co do jedzenia: tłuste, ciężkie, bez smaku. Mogłoby być bardziej... Asia
Najlepszy azjatycki (1) Ogromne porcje, szybko podane, jedzenie nie oszukane. W stosunku do innych... yasiu odradzam (2) Sam glutaminian sodu. Dominująca nuta starego oleju i sprawdzona sztuczka z... bla koneser - opinia (1) Zarcie wypasione porcje ogromne. Wiekszosc reztauracji wyglada lepiej ale tak... koneser Tragedia (3) Obstawiam, że reszta komentarzy to jakaś ściema. Zamówiłem kurczaka na... Artur Chicken balls - polecam (1) Polecam! Bardzo dobre jedzenie, mam swoje stałe sprawdzone potrawy, które... Asia Polecam (1) Jako stały klient od 2 lat - polecam, nie mają żadnej konkurencji w stosunku... Tomi Jedzenie (1) Polecam ludziom którzy chcą sie najeść i przy okazji zjeść coś orientalnego.... Maciejan Anonim - opinia (1) Bardzo duże porcje przy bardzo przystepnych cenach! Dla mnie smak jest... Anonim Smacznie i tanio (1) Świetne miejsce, bardzo dobre jedzenie w bardzo przystępnych cenach. Duże... Kamil SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Po pierwsze-negatywne komentarze: Ludzie za ta cenę czego się spodziewacie?... jessepinkmann Goraco polecam!! (3) Jem tam od laaaatttt ;-) Niezastapiony bar z pysznym jedzeniem!! Uwielbiamy z... Monika Dużo i tanio (1) Bardzo dobre potrawy, przystępne ceny i ogromne porcje ! Polecam :) klientka ;) super!!!!! (1) Przepyszne jedzenie, zawsze wszystko świeże. Ogromne porcje. Chodzę tam od... gosc Rewelacja (1) Jestem szczęśliwa odkąd odkryłam wraz z partnerem Bar Azja ! :) Dania... Mała Mi POLECAM (1) Naprawde pyszne jedzonko jest cos dla smakoszy pikantnego jak i lagodnego bar... Animek galashael - opinia (1) Tanio i smacznie ! Polecam galashael kuchnia chińska (1) jak ktoś lubi taką, to polecam ten bar! kermiter