Bar Mleczny Kefirek

Bary mleczne Jedzenie na wynos

Sopot, al. Niepodległości 786

Lucyna - opinia (1) Odwiedziliśmy to miejsce 22 sierpnia. Zamówiłam zestaw obiadowy z wątróbką,... Lucyna fantastyczny bar (1) Polecam. Właściciele postawili zdecydowanie na jakość nie tylko potraw ale i... monia smaczne domowe jedzenie! (1) W okolicy nie ma lepszego baru, w którym można się stołować na co dzień.... Tomek
pycha! (1) Pyszne domowe jedzonko, szybko i tanio! Magda Polecam ! (1) Jedzenie pyszne, jak u mamy stokrota.99 Spokojnie polecam- choć nie ukrywam, że młyn pracownicy mają niezły (2) Jadam tam od jakiegoś czasu i spokojnie polecam. Choć dziś fasolka była zimna... Tomek Jak domowe (1) Jestem w szoku,ze w barze mlecznym można zjeść tak dobry i tani obiad. Zawsze... kilkija Pycha i mniam (1) Kiedys był tam paskudny GreenWay, a teraz chyba najlepszy bar mleczny w... kilkija Pani ekspedientka :) (3) Witam, właśnie wróciłem z Green Way'a i muszę powiedzieć, że jestem bardzo... Radek NIE POLECAM gdyby nie niskie ceny potraw pewnie nikt by tam nie przychodził!!! (1) Witam!! Jestem stałą klientką Baru Trendy lecz od pewnego czasu zauważyłam że... ZOSIA Polecam (1) Właściwie chcę się odnieść jedynie do 2 rzeczy. 1. Super zupki za jedyne 3,5... Gosia Najlepszy bar w trójmieście! (1) Jest to wg mnie najlepszy bar mleczny w Trójmieście! Menu jest spore, ceny są... Matej niefajnie (1) Dnia dzisiejszego wybrałam się na obiad do tego lokalu wraz z koleżanką.... Natalia Zmiany na gorsze (1) Bywaliśmy stałymi bywalcami baru ze względu na dobre jedzenie w super cenie -... Były bywalec Wspanialy bar (1) Wszystko super !! Jedzenie bardzo dobre za niska cene ! EverlyB greenway na niepodleglosci (2) masakra!!!!!!!cos okropnego!za kazdym rzaem mam nadzieje ze jednak zjem... sylwia Andrzej T. - opinia (1) Warto korzystać potrawy smaczne ciepłe iświeże i nie drogie.... Andrzej T. uwaga na surówki (2) Surówki nie są robione niestety przez Green Way, tylko kupowane w hurtowni.... eksterminator :) - opinia (1) W Green Way w Sopocie jest rewelacyjny. Obsługa bardzo sympatyczna i... :) Odradzam po stokroć (1) Bywałem już we wszystkich Green Wayach w 3mieście, ale to co sę wyprawia w... marecki