Barbarzynstwo mysliwych

Mieszkam na pograniczu Osowy i Chwaszczyna. Kolo mnie jeszcze jest cywilizacja ale juz sporo terenow lesnych bo mieszkam na uboczu.
Od lat zachwycam sie okoliczna przyroda - sarny, dziki, lisy, jastrzebie, zurawie, dzicioly, czaple, zajace - to wszystko mam na codzien.
Jakze fajnie bylo zauwazyc juz oblicza wiosny w postaci lochy i 5 malych dzikow - doslownie 20cm warchlaczki. Jeszcze snieg lezal. Te male warchlaczki pojawily sie tydzien temu. Kilka dni pozniej slychac bylo strzaly....odszal pewnie
No i wczoraj juz widuje samotne 4 warchlaczki..... jeden pewnie juz zagryziony przez pieski mysliwego.
Mozna nie lubic i bac sie dzikow ale prawda jest taka ze mimo mnostwa spotkan z dzikami nie slyszalem nigdy aby komus zrobily krzywde.
Jakim gnojem i barbarzynca trzeba byc aby skazac te male zwierzatka na smierc glodowa lub rozszarpanie przez psy.
Mysliwi to najwieksze gnoje z jakimi sie spotkalem.
Ale fajnie wperd....ic komus bezbronnemu....a pewnie w niedziele w pierwszej lawce siedzi i najglosniej wyje.
A powinien siedziec w pudle i byc traktowanym na rownie z pedofilami i gwealcicielami (tez bezbronni) za lamanie praw i obowiazkow mysliwych, ochrony zwierzat nie mowiac juz o ludzkich.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Grafomani, jak Ty, jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, że 99,9% ludzików to pozbawione wyobraźni... @#$% ufoludki, dla których trzeba kreować iluzję rzeczywistości i cieplarniane warunki, hodować, jak kurczaki pod sztucznym światłem...

"odszal pewnie"
"nie slyszalem nigdy aby komus zrobily krzywde. "
MAŁO detektywie Pchełko!!!

To dopiero jest interesujące:
"Jakim gnojem i barbarzynca trzeba byc aby skazac te male zwierzatka na smierc glodowa lub rozszarpanie przez psy.
Mysliwi to najwieksze gnoje z jakimi sie spotkalem.
Ale fajnie wperd....ic komus bezbronnemu....a pewnie w niedziele w pierwszej lawce siedzi i najglosniej wyje.
A powinien siedziec w pudle i byc traktowanym na rownie z pedofilami i gwealcicielami (tez bezbronni) za lamanie praw i obowiazkow mysliwych, ochrony zwierzat nie mowiac juz o ludzkich"

Obudź się ludziku ze słodkiego snu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

O jakiś psychol się odezwał.... pewnie myśliwy !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

No w końcu ktoś wziął się za dziki .Mam w d*pe ze chcesz oglądać warchlaczki i jeszcze rąbiesz na myśliwego tych dzików jest stanowczo za dużo Ludzie przestali polować dla żarcia to paskudztwo przestało się bać człowieka
Jak kupisz sobie duży las ogrodz go sobie i hoduj co tam chciesz a nie tu żale wylewasz
Ja kocham przyrodę ale trzeba być obiektywnym
A jak niszczą uprawy te twoje warchlaczki to może przestań jeść bo twoja działkę zjadły twoje warchlaczki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam w d*pie rambo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonimie, należący wg siebie samego do tego 0,01% ludzików z wyobraźnią i Ty, Rambo (właściwy nick)-chyba się zapędziliście. Co byście powiedzieli jakby przyszedł ktoś do waszej ciężarnej lub opiekującej się noworodkiem żony/siostry/ kochanki/przyjaciółki i strzelił jej między oczy, bo wg standardów mordercy jest darmozjadem/głupią/brzydką itp? Choćby dla was była najpiękniejsza i najmądrzejsza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja uważam, że myśliwi to tchórze i cipska. Z bronią w ręku myślą, że mają jaja, ale w równej walce mogliby tego zwierza cmoknąć. Wielcy panowie :D Januszowe knutki z flintą zamiast penisa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda tylko że opierasz te zarzuty tylko na podejrzeniach.Pewnie byłbyś dobrym sędzią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co tu do podejrzewania - trzymajac komus gnata przy glowie kazda c*ota moze odgrywac bohatera. Ciekawe jak ta sama c*ota zachowa sie gdy ktos mu przylozy tego gnata.....
Wielcy mysliwi w kilku z bronia palna na kaczki...... barbarzynstwo to cywilizacja rzymska przy nich.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byle "c*ota" wypisuje swoje sądy i osądy bazując na plocie, pomówiniu, przekazie ludowym. W połączeniu z brakiem wyobraźni wychodzą kwiatki sr*tki czyli chwasty.

Ps
Sztuką jest chłodzić boczek "gnatem" i jeszcze bardziej umysł by nigdy nie musieć użyć "gnata".
Skandalem jest przyrównywać człowieka do zwierzęcia i siać absurdy w temacie praw ekosystemów i ich równowagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myśliwy reguluje liczbę zwierzyny. Może odstrzeliwać tylko wtedy, kiedy jest pozwolenie. Takie jest prawo i nikt tego nie zmieni. Już bez przesady. Może lepiej się zainteresować tematem niż krytykować bezmyślnie i się uzewnętrzniać??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Juz byli i tacy ktorzy regulowali liczbe ludnosci.... maja wspolne tematy do obgadania. NIektorych tez byl doregulowal....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...