Witam !

Po tegorocznej długiej ziemie nadeszła pora na zmianę roweru. Szukając nowego sprzętu ze średniej półki, na nadchodzący sezon, postanowiłem wybrać się do kilku trójmiejskich sklepów. Po porównaniu ofert, zdecydowałem się na dokonanie zakupu w salonie "Cyclosport" w Chwaszczynie. Zdecydowało o tym kilka szczegółów. Po pierwsze duży wybór. Bez problemu znalazłem coś dla siebie. Szukając roweru miejskiego miałem naprawdę poważny dylemat, który model wybrać. (Patrząc na sklepowe półki odnosi się to także do akcesoriów.) Za sklepem przemawiała także profesjonalna obsługa, która udzieliła mi kilku cennych porad i pomogła w dokonaniu ostatecznego wyboru, oraz przystępna cena w stosunku co do jakości oferowanych produktów. Po kilku dniach intensywnego użytkowania jestem bardzo zadowolony. Rower pracuje lekko i jest przyjemny w prowadzeniu, miał już także kilka spotkań z krawężnikami, a także z dziurami w drodze, ale absolutnie nic się nie dzieje. Myślę, że przy zakupie dwóch kółek dla mojej żony, jeszcze raz skorzystam z usług tej firmy.
Pozdrawiam ! :)