Jednego ze słonecznych dni przechadzając się wraz z narzeczonym po uliczkach Gdańskiej Starówki postanowiliśmy zatrzymać się na chwilę aby coś zjeść. Jak się później okazało była to chwila pełna wielu wspaniałych i smacznych doznań w ciepłym weneckim klimacie jaki panuje we wnętrzach restauracji San Marco. Witryna z apetycznymi deserami oraz oryginalnymi Włoskimi produktami bardzo pomysłowe. Pokłony winna zbierać najlepsza na świecie pizza przesympatycznego kucharza Rosario którą przygotowywał ją na naszych oczach. Tak aromatycznej, doskonałej w każdym składniku pizzy jeszcze dotąd nie udało mi się nigdzie zjeść a próbowałam już bardzo wielu. Następnie na naszym stole pojawił się krem z pomidorów. Porcja dość spora lecz jej smak tego wymaga. Mogłabym delektować się nią godzinami. Spróbowaliśmy także talerz małż w sosie pomidorowym, przepyszne. Na deser wybraliśmy ciasto pomarańczowo- cynamonowe i Tiramisu ze wspomnianej ekspozycji w witrynie. Wciąż brak mi słów aby opisać te smaki - trzeba to po prostu spróbować! Do tego wszystkiego mojito z marakui, czysta rozkosz. Gorąco polecam! Na koniec serdeczne pozdrowienia dla Rosario i przemiłego Pana Radka który nas obsługiwał. MK