Do weterynarza jeździmy tam przeszło rok i to z polecenia, byliśmy już u wszystkich 3 którzy tam pracują(zależy na jaką zmianę się akurat trafi) i złego słowa powiedzieć nie można . Najbardziej jednak polecam dr. Sularza jest bardzo dokładny,sam z siebie wszystko sprawdzi nic mu mówić nie trzeba nawet. Sam porozmawia , zaproponuje , widać, że ma dużą wiedzę w tym temacie przy czym jest miły. Sama przychodnia może nie zachęca wyglądem ale lekarze to rekompensują do tego ceny są dość przystępne. Zawsze tam jeżdżę do weterynarza mimo, że pod domem mam inną przychodnię i byłam z nagłym wypadkiem jeszcze w jednej dość polecanej ale miałam tam wrażenie, że tylko próbują jak najwięcej zarobić na wizycie (nawet podanych tabl.nie wpisano w książeczkę wręcz nawet jej nie otworzono by sprawdzić jak wygląda stan zdrowia psa ). Tu jednak zawsze po wizycie jestem zadowolona i wiem,że wszystko zostało sprawdzone i odnotowane w książeczce psa nawet jeśli lekarz uzna , że na następnej wizycie chce mu zajrzeć do uszu to też to tam zapisze by mieć to na uwadze