Bardzo drogo

Leczenie kanałowe zęba od 850zł to mega przegięcie! Całe szczęście siedząc już na fotelu zapytałam o koszt i zdążyłam zrezygnować choć dr bardzo namawiał, że trzeba robić i to wszystkie 3 zęby.
Byłam u dwóch innych dentystów zapytać i ceny kanałowego zaczynają się od 450zł.
Wcześniej korzystałam z usług Pani Agaty i byłam b. zadowolona i z cen i z usług ale jej mąż to mega przegięcie cenowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

Cena leczenia kanałowego pierwotnego wynosi 350-700zł a powtórnego 400-900zł i uzależniona jest od ilości kanałów w danym zębie. Mowa tu OCZYWIŚCIE o leczeniu z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego, koferdamu i innych specjalistycznych narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnego leczenia wg nowoczesnych standardów. Innej formy leczenia nie podejmujemy się.
Cennik jest ogólnie dostępny na naszej stronie www, w gabinecie, jak również podczas kontaktu telefonicznego.
Nie mamy w zwyczaju „namawiać” pacjenta na leczenie, my proponujemy plan leczenia, przedstawiamy możliwości i kosztorys. Do pacjenta należy ostateczna decyzja.
Szanujemy każdą opinię dotyczącą naszej pracy. Szerokie grono naszych pacjentów, jak również lekarzy, którzy odsyłają do nas swoich pacjentów utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy dobrą drogą. Anonimowa dyskusja w taki sposób na temat cen jest nie na miejscu, każdy ma prawo wyboru. Mamy nadzieję, że znalazła Pani gabinet, który spełni Pani oczekiwania nie tylko cenowe ale również jakościowe.


Z poważaniem,
Agata i Tomasz Minor
Stomatologia dr Minor
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0