Bardzo dziękuję Maćkowi!

Do Sunaja i instruktora Maćka trafiłem po dwóch niezdanych egzaminach. Wykupiłem jazdy dodatkowe : 5 godzin. Wcześniej jeździłem z inną firmą. Muszę przyznać że przez 5 godzin jazd z Maćkiem nauczyłem się więcej niż podczas 30 godzin wyjeżdżonych w tej poprzedniej firmie. Chciałbym wszystkim gorąco polecić tego instruktora. Potrafił w tak krótkim czasie przekazać mi spory zasób wiedzy. Moje zmory takie jak zawracanie na skrzyżowaniu, zmiana pasów przy dużym natężeniu ruchu czy też parkowanie równoległe przestały dla mnie być straszne :) A co najważniejsze jazdy z Maćkiem niesamowicie podbudowały mnie psychicznie i uwierzyłem w swoje umiejętności :) Atmosfera jazdy z nim jest po prostu super, zero stresu i wszytko dokładnie wytłumaczone. Wszystko to pozwoliło mi to czuć się bardzo komfortowo na egzaminie. Dziś podszedłem do egzaminu po raz trzeci i zdałem :)

Jednej rzeczy tylko żałuję, jakbym przyszedł do Sunaja od razu i te 30godzin spędził z nimi to kto wie czy nie zdałbym za pierwszym razem :)
Jeżeli reszta instruktorów jest taka jak Maciek to nie wyobrażam sobie lepszego OSK w 3city :)

Maciek, jeszcze raz dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Drogi Marcinie! Ogromnie nas ucieszyłeś tą opinią. Mamy nadzieje, że spotkamy się na kursie na kat. A. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy, że wybrałeś nasz ośrodek na jazdy dodatkowe. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0