Jest mi bardzo miło wystawić jak najlepszą opinię dla przedszkola Misiowy Raj.

Moja córeczka zaczęła uczęszczać do przedszkola po ukończenia 2,5 - roku życia. Dzięki troskliwej opiece Pań przedszkolanek - okres adaptacji trwał łącznie 3 dni. Praktycznie od samego początku aż do dziś (3,5 roczku) - Ania z ochotą i uśmiechem codziennie rano idzie do przedszkola.

To co najistotniejsze - Panie wspaniale opiekują się dziećmi. Niejednokrotnie miałam okazję słyszeć z jaką wyrozumiałością i troską odnoszą się do przedszkolaków. W sytuacjach trudnych - potrafią zdobyć się na stanowczość. W ich metodach czuć wieloletnie doświadczenie i prawdziwą pasję.

Ciekawy jest także program nauczania, zawierający w swojej podstawie język angielski, którego uczy Pani Jola. Dzięki zajęciom z nią - moja córeczka, choć malutka - śpiewa wyłącznie po angielsku :) Już po roku nauki potrafi podać znaczenie kilku słówek.

Przedszkole jest dobrze zlokalizowane, nie ma problemów z parkowaniem przed budynkiem. Posiada ogród z placem zabaw.
Jest kameralne - co sprawia, że do każdego dziecka podchodzi się z większą uwagą i zainteresowaniem.