Bardzo porządny sklep

Sklep odwiedziłem kilka miesięcy temu gdy stara bateria padła. Wybrałem firmę Jenox- bo to producent z własną fabryką i całkowicie polskim kapitałem. Nie jest to branding w stylu akumulatorów Boscha produkowanych przez niemiecką Varte, ani Centry która od dawna należy do amerykanów. Pozostali polscy producenci to firma AutoPart oraz firma zap sznajder. wszystkie trzy polskie firmy robią świetne akumulatory. Niestety (lub stety) tylko firma Jenox posiada oficjalny sklep w Gdańsku. Bardzo miła, pomocna obsługa i doradztwo. Sklep nie ma na stanie wszystkich akumulatorów z oficjalnego katalogu Jenoxa- trzeba je wcześniej zamówić lub - tak jak ja, zdecydować się na model o nieco innych parametrach, który szybko pomógł dobrać sprzedawca. Ceny o kilkanaście zł wyższe niż w katalogu- Cóż, transport, obsługa i marża sklepu też kosztują. Do akumulatora dostałem podbitą książeczkę gwarancyjną. Od razu po zakupie zabrałem się do sprawdzania nabytku- Sprzedano mi trzy-miesięczny akumulator o napięciu przechowywania 12,5V - Czyli wszystko w porządku. Minęło już 6 miesięcy, akumulator wzorowo przetrwał zimę. Mój poprzedni Bosch przeżył 3 lata- mam nadzieje że nowy Jenox pobije ten wynik. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry punkt z bogatym asortymentem. Podobnie jak poprzednik wybrałem akumulator firmy Jenox. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Jestem zadowolony bo to już kolejne auto z tą baterią. Polecam wersję GOLD.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0