Bardzo prosze o pomoc !!!

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Mam ogromny apetyt - niepohamowane napady glodu . Jem nawet wtedy , kiedy nie jestem glodna . Nie umiem sobie wyznaczyc granic np. mowie sama sobie , ze zjem dwie kanapki a zjadam jeszcze trzecia - chociaz juz po drugiej nie czuje glodu . Prosze mi cos doradzic - jak sobie z tym poradzic . Moze ktos zna sposoby pohamowania glodu . Do jakiego specjalisty sie udac by pomogl ? Zrobilam badanie pod katem cukrzycy - okazalo sie , ze nie mam tej choroby . Bardzo prosze o pomoc !!! Moze jakas skuteczna dieta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psycholog/psychiatra, a nie dieta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziekuje za rade .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Panią! Jak najbardziej spowodowane to brakiem odpowiedniego odżywiania się, nieodpowiednich godzin spożywania posiłków, za mało wartości odżywczych przez co łaknienie na jedzenie jest wysokie aczkolwiek zjedzenie kolejnej np. "kanapki" nic nie pomoże doskonale o tym Pani wie, dlatego zapraszam do siebie na konsultacje żywieniowe, porady czy też ułożenie takiego planu żywieniowego dopasowanego do Pani potrzeb i wymagań. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za odpowiedz i za zaproszenie . Pozdrawiam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam na Pani wiadomosc na maila lub telefon :
p.lewandowski93@wp.pl / 518-704-468
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że powinnaś spróbować terapii z psychologiem połączonej z odpowiednią dietą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za rade . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

idz do psychiatry. Zrób badania. Potem zainwestuj w dobrą dietę. Będziesz miała konktetną ilośc jedzenia (musisz mieć wtedy pusta lodówkę) i nie będziesz podjadać. https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/bociancatering tu sobie wrzuć w wyszukiwarkę swoje potrzeby i coś się znajdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo , bardzo dziekuje za rade i za podanie adresu cateringu - na pewno skorzystam . Serdecznie Pania pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wsparcie otrzymasz u psychodietetyka.
Lub psychiatry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za rade . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?