Bardzo przyjazny deweloper

Właśnie kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Cztery Kąty. Obsługę klienta i ofertę oceniam na 6. Termin oddania pierwszych budynków przesunął się o 3 miesiące. Oceniając lokalizacje/jakość/cenę te osiedle ma najlepszy stosunek tych składowych do ogółu. Polecam, bo mieszkań ubywa :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Bardzo przyjazny deweloper

Skoro tak strasznie zachęcasz do kupna, to wszystko jasne... Po raz kolejny ktoś z pracowników (znajomych) KRJ Partner udziela się na forum... DAJCIE SOBIE SPOKÓJ i zajmijcie się czymś innym, na pewno nie budownictwem!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Bardzo przyjazny deweloper

Chciałam kupić mieszkanie w Czterech Kątach. Ogólnie ładna okolica i blisko obwodnicy, ale zdecydowałam się podpisać umowę, poszłam do biura nieruchomości, aby zobaczyć czy dzięki temu będę mogła więcej ceny wynegocjować.
Wtedy się rozczarowałam. :(
Doradca w jednym z większych biur powiedział mi, że mają problem z Księgą Wieczystą (jakaś hipoteka, nie do końca go zrozumiałam) i że żaden Bank nie chce udzielić kredytu. Ja miałabym ponad 50% wkładu własnego i brałabym kredyt z rodzicami, ale podobno to nic nie pomaga. :(
Czy ktoś coś słyszał na ten temat? Może w biurze chcieli mnie zniechęcić bo polecali mi inne mieszkania w zamian.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bardzo przyjazny deweloper

Chodzi o wykreślenie z Księgi Wieczystej hipoteki na rzecz Tim Finance Sp. z o.o. który to wniosek został złożony w październiku i pewnie się jeszcze nie uprawomocnił. Wniosek można zobaczyć na stronie rządowej http://ekw.ms.gov.pl/pdcbdkw/pdcbdkw.html wpisując nr księgi wieczystej GD1G/00149163/9
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo przyjazny deweloper

z części IV jest już wykreślona hipoteka na rzecz tim finance widać to po tym że jest pusto w IV KW
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bardzo przyjazny deweloper

Teraz jest problem z III ponoć i banki nadal odmawiają kredytu, ponoć w getinbanku jakoś to przechodzi ale tam warunki nie są dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0