Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Dzien dobry, nie wiem czy to dobre miejsce na taki wątek, ale nie znalazłem odpowiedniej kategorii. Jeśli jest taka z góry przepraszam. Tak jak w temacie, chciałbym Państwa zapytać o lokale mające w swojej ofercie dania oparte właśnie na założeniach wyżej wymienionych diet. Czy znajdę takie w Trójmieście? Jeśli takowe są to byłbym wdzięczny za podpowiedź.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak to się je te katogeny ? Low - carb, dieta atkinsa ( z małej litery ?) Odżywiasz się inaczej niż przez układ pokarmowy, począwszy od jamy gębowej, skończywszy na jelicie grubym ? Przez osmozę może ? Czyżby już kosmici wylądowali i szukają źródła energii ? Nie wygląda to bardziej "inteligentnie" gdy brakuje ci słów w polskim języku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 78

Re: Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Przychodzi mi na myśl w sumie tylko Loveat...no i cateringi dietetyczne. Ale na keto I low carb można przecież normalnie jeść w restauracjach, jeśli w tym siedzisz to wiesz co możesz jeść i mniej więcej jesteś w stanie wyliczyć przyblizone wartości. Poza tym możesz poprosić o brak dodatku skrobiowego/węglowodanowego i też będzie git :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

...czyli o niskiej zwartości węglowodanów ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Smacznie i zdrowo, normalne, ludzkie jedzenie- kuchnia Polska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Dziękuję Ciacho, można normalnie napisać po polsku ? Można.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Dzięki, za dobre chęci jednak nie takie było pytanie. Nie mam zamiaru wyławiać węgli. Chce przyjść, zapłacić i o nic się nie prosić. Wegeteroryści tak w Trójmieście mogą, więc myślałem, że i takie knajpki znajdę ale chyba to jeszcze nie ten czas :) sprawdzę ten Loveat - dzięki.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Na razie chyba tylko Warszawa....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Tylko ze wszystko smażone na oleju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie słyszałam o takich miejscach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bary, restauracje - ketogeniczna, low-carb, dieta atkinsa,

Fit Cake
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...