Bastion Wałowa

Temat dostępny też na forum: Śródmieście
Bastion Wałowa składać się będzie z czterech ok. 55-metrowych budynków 18-kondygnacyjnych. Wieżowce będą posadowione parami na jednej płycie garażowej. Miejsca postojowe przewidziano na kondygnacji -1 oraz na parterze, którego wysokość od strony zewnętrznej wyniesie 4,35 m.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W ich ramach powstaną atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne z ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ten projekt powinien zniknąć, zniszczy krajobraz śródmieścia, jak można na coś takiego pozwolić??? Wstyd.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 30
najbliższe HISTORYCZNE bastiony to Świętego Jakuba i Lis, Bastionu Wałowa nigdy nie było to dla przypomnienia tym którzy czytać nie potrafią
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8
najpierw mówiło się o obniżeniu hotelu i biurowca przy Heweliusza a teraz powstają kolejne wieżowce?? kto na to zgodę wyraził ??
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 17
finalnie wszystko musi zatwierdzić szanowny Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Budyń tzn Adamowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masz rację powinno się tam budować jednopiętrowe stodoły i obory
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozwijające się miasto, to drogie działki, czyli pójście z budynkami w górę. Jesteś miłośnikiem baraków to zamieszkaj pod Gdańskiem, gdzie jest duży wybór miejsc pod parterową zabudowę. . Ludzie chcą mieszkać blisko centrum więc zwiększenie gęstości zaludnienia jest oczywiste.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie z wypowidziami na ten temat. Z drugiej jednak strony wole juz ten porojekt niz to co jest wszechobecne w okolicy -brud, balagan i wstyd jak wyglada centrum miasta. Az tak wielu chetnych nie ma do inwestowania w tym rejonie. Projekty planowane na wykupionych dzialkach przez inwestorow nie sa realizowane od lat i nie wiadomo czy cokolwiek zacznie sie tam dziac w perspektywie najblizszych lat.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 13
...będą za kilkanaście lat szaro-bure, bo pewnie nikt nie będzie chciał płacić za ich czyszczenie i konserwację, więc pięknie się wkomponują w otoczenie jakże pięknego Zieleniaka. Żenada.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12
LC Crop zniszczy potencjał tego miejsca. Po co stawiać ładne, reprezentacyjne budynki jak tanio można postawić brzydkie wieżowce? Przecież Gdansk żyje z turystyki! Te budynki wystrasza nam turystów, którzy pomyślą że to slumsy!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam tam dziś, naprawdę nie jestem malkontentem, który krytykuje wszystko co nowe, ale to wygląda strasznie!!!! W takim miejscu!!!! Naprawde szkoda mojego pięknego miasta. Duzy żal. Obok ECS, pomnik trzech krzyży i blok-house'y rodem z Zaspy( naprawde bez obrazy, ale to Stare Miasto!!!)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie jestem pewien, czy Bastion jest porażką w porównaniu do niektórych wybudowanych wcześniej inwestycji mieszkaniowych.
W niedzielę pospacerowałem po starym mieście. Zaszedłem od tyłu osiedla Water Lane, które prezentuje się nie źle ... od frontu.
Powiem krótko: nie chciałbym tam zamieszkać, mając widok na zaplecze lokali usługowych, garaże z poprzedniej epoki, albo na balkon sąsiada odległy o kilkanaście metrów. Nie jestem nawet pewien, czy niektóre mieszkania mają tam zapewnione minimalne, wymagane nasłonecznienie w ciągu dnia.
Bastion wydaje się być osiedlem pozbawionym tych wad.
Może nie jestem obiektywny w swojej ocenie, bo mnie nowoczesne, wysokie budynki w miastach zupełnie nie przeszkadzają, a nawet budzą pozytywne odczucia ... ale o gustach się nie dyskutuje :-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
to jest dno dna, żeby to jedna taka buda wysoka była ale cztery?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ha ha? Nowoczesne? Co jest nowoczesnego w tym bloku w stylu lat 70 tych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością nie ma się czym chwalić osoba która tam kupiła mieszkanie. Koszmarna architektura, same wysokie mury bez okien, brak chodników, zaułki w których mogą Cię napaść..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
kupiłam, okna mam panoramiczne, dużo światła w mieszkaniu, balkon ponad 10 m2 , nikt mnie nie napadł, 5 minut do kawiarenki przy Motławie, żyć nie umierać !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam wrażenie że najwięksi pesymisci wysokiego drogiego prestiżowego zagospodarowania mają najwiecej do powiedzenia , wprowadzają tylko ferment i szarą powszechną niskopiętrową stagnację.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Którą inwestycje polecacie ? (33 odpowiedzi)

Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale czytam często...