Pasja

Salony kosmetyczne Paznokcie Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej

zabieg złuszczający (1) Po konsultacji pani kosmetolog doradziła mi peeling retinolowy. Po zabiegu... Sylwia paznokcie żelowe (1) Od jakiegoś czasu robię paznokcie u Pani Natalii . Jest bardzo staranna,... Julia pedicure opinia (1) Trafiłam do salonu z problemem twardej skóry na piętach, Pani kosmetolog... Maria
Polecam (1) Wielokrotnie wykonywałam depilacje bikini w tym salonie. Zabieg trwa zaledwie... Agnieszka Iwona Szu - opinia (2) Z usług Salonu korzystam od początku jego istnienia i zawsze wychodzę bardzo... Iwona Szu Wyjątkowy gabinet (1) Jest to wyjątkowy gabinet, miejsce któremu jestem wierna od wielu lat Beata Depilacja (1) Depilacja wykonana bardzo dokladnie i delikatnie. Polecam Jola Masaż (1) Masaż relaksacyjny w wykonaniu Pani Moniki od lat jest moim ulubionym... Basia Polecam (1) Paznokcie za każdym razem zrobione szybko i dokladnie. Joanna Polecam! (1) Personel profesjolany. Jestem stałą klientką i jeszcze nigdy mnie nie... Joanna Opinia Salonu (1) Bardzo Przyjazny Salon Miła Obsługa Pan i Ceny Również Dostępne Polecam... Danuta Lapko depilacja pastą cukrową (1) Polecam wszystkim depilacje pastą cukrową pach i bikini. Calkowita depilacja... Monika Lifting rzęs (1) Wykonywałam w tym salonie zabieg liftungu rzęs z botoxem. Wciąż jestem pod... Basia Ola - opinia (2) Bardzo profesjonalna obsługa, Pani, która wykonała depilację była przemiła :)... Ola Trwała (lifting) rzęs (2) A więc.. wchodzę, Pani kieruje mnie do pokoju, kładę się i zaczynamy. Pani... Marta Depilacja woskiem (1) Pani miała wykonać zabieg depilacji woskiem całych nóg. Zrobiła to bardzo... K Gorąco polecam (1) Klientką salonu jestem od około 5 lat. Depilacja, henna, pielęgnacja twarzy i... Stała klientka Salon Beauty Boutique (1) Odwiedzam ten salon regularnie i Zawsze jestem Zachwycona ! :D Jakoś usług -... Klaudia L. Botox na rzęsy (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu laminacji i botoksu na rzeski bardzo... Sabina Zabieg na twarz (1) Skorzystałam z zabiegu nawilzajacego skóra została ożywiona i rozjasniona... Ania