Marta czyżewska - opinia (1) Polecam p. Kasię Szkulimowską. Ma świetną rękę i wyczucie koloru, ale przede... Marta czyżewska Aleksandra - opinia (1) Pani Kasia - mistrzyni fachu, jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, ciągle... Aleksandra Daria - opinia (1) Uwielbiam usługi pani Kasi. Zawsze przychodzę pewna, że moje włosy będą piękne! Daria
Miłosława - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Super atmosfera. Da się odczuć, że klient na pierwszym... Miłosława Marlena - opinia (1) Pani Kasia jest rewelacyjna. Kreatywna, pomysłowa. Super kolororyzacja i... Marlena Zadowolona klientka - opinia (1) Masaż rewelacja. Pani Paulina jest niesamowita. Taka drobna,a tyle energii.... Zadowolona klientka Karolina - opinia (1) Moja pierwsza wizyta u Pani Pauliny i na pewno nie ostatnia. Pełen... Karolina Sara K - opinia (1) Masaż był bardzo przyjemny. Pani Paulina jest miłą osoba która robi to z... Sara K Piotr K - opinia (1) Wszystko super, Profesjonalna Obsługa :) Piotr K Krzysztof - opinia (1) Pani Paulino! Raz jeszcze pragnę Pani podziękować z całego serca za masaż... Krzysztof Pioter - opinia (1) Bardzo polecam masaże u Pani Pauliny, świetne podejście, dopasowanie pod... Pioter Anna - opinia (1) Do Pauliny chodzę od dawna na masaże i zawsze będę wierna tylko tej osobie.... Anna Izabela - opinia (1) jestem zawsze zadowolona z usługi Pani Kasi Izabela Jerzy - opinia (1) Dla mnie znakomite miejsce.Masaże rozpoczęły nowy rozdział życia.Już... Jerzy Edyta - opinia (1) Pełny profesjonalizm i jak zawsze super cięcie i świetnie dobrana farba ;)... Edyta Beata - opinia (1) Często korzystam z usług Pani Pauliny masażystki, profesjonalne masaże,... Beata Wojtek - opinia (1) Jestem klientem od dwóch lat, regularnie przychodzę na masaże, korzystam... Wojtek Kamil - opinia (1) Byłem parokrotnie na strzyżeniu, i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobry... Kamil Barwena - opinia (1) Miałam okazję być i skorzystać z ich pakietu upiększającego :) Super sprawa,... Barwena Kacper - opinia (1) Masaż u Pauliny rerwelacja ! Będę wracał czesciej :) Nie spodziewałem się że... Kacper