Bezinwazyjny lifting twarzy

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja rzeczywiście jakieś efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zastanawiam się aktualnie nad dwiema opcjami:
1. nad operacją - ale tego trochę się boję tym bardziej, że czytałam sobie opinie i wiele zabiegów daje dobre efekty ale zdarza się, że coś pójdzie nie tak ale wtedy trudno jest to odwrócić.
2. nad ultraformerem iii ale boję się, że nie będą to trwałe efekty bo jest to chyba tylko masaż?
Wcześniej chciałam złote nici, ale koleżanka miała i nie była zadowolona z efektów. Efekt jakiś tam jest ale nie taki jakiego się spodziewała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ultraformer Iii to nie jest zupełnie masaz. Sa to fale ultradźwiękowe, które powodują obkurczenie tkanek i stymulują skórę do produkji kolagenu ( a jak wiadomo po którymś tam roku, z tego co pamiętam po 25 kolagen przestaje się produkować). Sama bylam na jednym zabiegu i osobiście widzę rdużą róznicę na plus w wyglądzie mojego podbródka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gzie mają coś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W clinica cosmetolgoica. Ja robiłam u nich w Gdańsku, ale z tego co wiem to mają chyba filię rownież i w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No włąśnie sama bym się na to wybrała jakbym miała pewnośc, że zabieg będzie trwały a nie jedynie na jakiś czas :( A nikt mi takiej gwarnacji nie da. Bo co z tego, że pójdę skoro po pól roku skóra moze wyglądać tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na pewno nie będzie :P Sama bylam na zabiegu kilka miesięcy temu.Efekt nadal jes dobry. Poza tym skóra ciągle się starzeje, jasne,że za kilka lat będziemy wyglądali gorzej niż wygladamy teraz tak wiec w przypadku żadnego zbaegu nie masz gwrancji efektów na zawsze. Nawet jeśli zrobisz sobie lifting operacyjny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pierwszy raz się wybrałam https://www.soyez.pl/relaksujace-wlasciwosci-masazu-ajurwedyjskiego/#page-content na pewno będę wracać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny zastanawiam się poważnie nad tym zabiegiem ale interesuje mnie czy to boli?
Aha i czym sie rózni ultraformer od ulthera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie boli, no może troszkę ale nie jest to ból ale raczej dyskomfort jeśli miałabym to jakoś opisać ;) Ultraformer III różni się tym od ulthery , że jest to nowszej generacji urządzenie i daje ogólnie o wiele lepsze efekty. Tak wiec jeśli chcesz się wybrać na zabieg to właśnie na ultraformer. Zapłacisz więcej ale za to będziesz widziała efekty szybciej oraz lepsze.W Gdańsku maja to urządzenie z tego co wiem jedynie w clinica cosmetologica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuję ;* Jeszcze mam jedno pytanko .Czy wystarczy jeden zabieg czy trzeba to powstarzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma sprawy :) Wystarczy zwykle jedynie jeden zabieg. Nie trzeba powtarzać. Chociaż po roku czy po dwóch warto jest ponoć przeprowadzić jeszcze jeden zabieg dla utrzymania efektu na twarzy.Jednak to już zależy od wybranej osoby i jej predyspozycji. Trzeba po prostu obserwować swoją twarz :). Jeśli zdecydujesz się na ultraformer to efekt może być podobnie długi jak w przypadku liftingu operacyjnego. Jednocześnie bez efektów ubocznych i dla mnie to największa zaleta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja naiwna myślałam, że opiniuję wpis realnej osoby, ale po tym dialogu i minusie na moim wpisie widzę, że jest prawdopodobnie wyłącznie reklama Clinica Cosmetologica. Każdą osobę, która zechce wyrobic sobie zdanie na temat HIFU i innych technologii zachęcam do zapisania się do grupy na FB medycyna estetyczna i kosmetologia aby przeczytać realne opinie i komentarze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze lepsze urządzenie do HIFU posiadają w Secret Avenue w Gdańsku. Wykonywałam tam zabieg na twarz i jestem zadowolona. Z tego co wiem jest to obecnie najnowocześniejsze urządzenie i nazywa się Utims3. Natomiast trudno mi porównać do Ultraformera. Wiem tylko, że Instytut wybiera same najlepsze urządzenia z rynku światowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam dwa lata temu mialam przeprowadzany ten zabieg.Powiem tak jestem wytrzymałą na ból, ale na obszarach gdzie była zwiększona moc czyli podbródek linia Rzuchwy myslalam ze ucieknie z fotela.Efekty bardzo fajne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja się boję że podczas operacji coś się źle zadzieje i będę później wyglądać jak w masce. nieraz widać jak ktoś prawie nie może ruszać twarzą i koszmarnie to wygląda co z tego że buzia jest gładka. ultraformer też mnie zastanawia ale nie wiem czy się kwalifikuję wiekowo czy są w ogóle jakieś przeciwskazania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdził się bardzo dobrze na mojej skórze zabieg termoliftingu. Osobi-ście na wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej chodzę do Kliniki Medycyny Estetycznej Cud Med w Ostrowcu i gorąco ich polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nici liftingujące pdo dają efekty, chociaż termolifting też jest bardzo skuteczny. W Klinice Gorszewska są obie te metody. Można wybrać jedną strefę lub skorzystać z "pakietu" twarz, szyja i dekolt. Oczywiście wszystko zalezy od stanu skóry, ale sama robiłam i kilka koleżanek i moim zdaniem u każdej z nas były efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, dziewczyny, które korzystały z ultraformera w Gdańsku na Skłodowskiej Curie, jesteście tu jeszcze? oglądałam zdjęcia na stronie clinica cosmetologica i wygląda to rewelacyjnie, ale zastanawiam się czy ten zabieg będzie odpowiedni też na chomicze policzki, które powoli opadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej, ja jestem! Nie jestem w stanie dać Ci 100% gwarancji, bo nie jestem lekarzem ani tez nie robiłam policzków, jak na moje oko to powinien się nadać. Z tego co słyszałam to jeśli chodzi o poprawę konturu twarzy to ten sprzęt się dobrze spisuje. Ale najlepiej chyba się po prostu skonsultować, w CC można pójśc na konsultację, nie jest to zobowiązujące, więc zawsze się można wycofać jakby co. Możesz zadzwonić tu 791 604 604 i się zapytać o tę opcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są takie zabiegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam lifting z użyciem nici liftingujących. Zabieg pozostawia skórę w dobrej kondycji, a przy tym jest on całkowicie bezbolesny. Ważne jest wybranie wysokiej jakości nici odpowiedniego rodzaju. Moja kosmetyczka używała następujących: http://mimari.com.pl/pl/c/Nici-liftingujace-PDO/159.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bezinwazyjny lifting twarzy

Polecam Zaffiro:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie lifting twarzy za pomocą nici wyszedł super, od razu po zabiegu zauważyłam odmłodzenie mojej skóry twarzy oraz mój kontur twarzy zmienił się na lepsze, nie miałam już opadających policzków. Zabieg super i warto wykonać , Ja robiłam w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilkakrotnie z zabiegów odmładzających korzystałam w salonie http://www.optidermic.com Wyjątkowo dbają o swoje klientki. Super atmosfera i rewelacyjne efekty zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukam na forum osób, które zdecydowały się na lifting twarzy urządzeniem ultraformer III. Jak na razie spotkałam się głównie z informacjami na stronie producenta, sa tam zdjęcia ale interesowałyby mnie głównie zdjęcia realne. Orientujecie się czy jest jakie miejsce w Gdańsku, w którym mozna wykonać zabieg? I czy jesteście zadowolone z efektu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku mają w klinica Cosmetologika oraz w Klinice Dobo sz. O innych miejscach mi nie wiadomo. Sama robiłam zabieg w tej pierwszej klinice, bo wcześniej chodziłam tam na inny zabieg i byłam zadowolona. Hifu jest dobry jeśli Ci zależy na poprawieniu owalu twarzy oraz na zwiększeniu sprężystości bo zabieg sprawia, że w skorze tworzy się więcej kolagenu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile miałaś zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden. Tyle mi wystarczyło (mam 33 lata). Jednak czytałam wcześniej o tym i niektóre osoby, szczególnie te które mają spore ubytki kolagenu w skorze muszą wybrać sie na tych zabiegów więcej. Na miejscu powinni Ci doradzić ile zabiegów będzie dla Ciebie odpowiednie. w clinica cosmetologica konsultacje są darmowe, tak wiec nie zaszkodzi się dopytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy nie jest tak, że zabieg jest raczej dla pań, które sa po 40stce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od skóry, od tego w jakiej kondycji jest Twoja cera. Niektore osoby maja mocniejsze zmarszczki, niektóre mniejsze. NIektóre mają wieksze tendencje do opadania. Sama mialam dość spore zmarszczki pomimo, ze jestem młoda i widziałam już chomiki na policzkach (niestety ale moja mama również dość szybko się postarzała tak wiec widocznie jest to genetyczne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem ciekawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bezinwazyjny lifting twarzy

Witam
Zapraszam do obejrzenia filmiku. Będę robiła kilka zabiegów mało inwazyjnych
https://www.youtube.com/watch?v=FUaWFUQlpb8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bezinwazyjny lifting twarzy

A słyszałyście o masażu kobido? Wybrałam się na taki zabieg w Perfect Look Clinic w Rawiczu (perfectlook.clinic/) i aż niedowierzałam, jak bardzo sam masaż poprawił owal twarzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja nie tak dawno zapisałam się na zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących do Olmedical, do doctor Anity Olek.Niici liftingujące sprawiły ,że kondycja mojej skóry jest w o niebo lepsza! Pani Anita posiada naprawdę duże doświadczenie. Wykonuje też zabiegi kilku klinikach w Warszawie. Nie spodziewałam się, że moja buzia będzie tak dobrze wyglądać już po samym zabiegu. W końcu czuję się pewniejsza siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zdecydowałam się na oczyszczanie twarzy http://www.sanatiogroup.pl/jak-wykonac-bezpieczny-lifting-twarzy/ bardzo jestem zadowolona z wykonanego zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja poddałam się liftingowi w Absolu Clinic i jestem zadowolona z efektów. Polecam ten gabinet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się na HIFU, bo miałam koszmarnie wiszące chomiki. Jestem 3 miesiące po zabiegu i zdecydowanie polecam! Zdecydowałam się na salon urody feliz bo miałam po prostu najbliżej, który tez mogę wam polecić - czysto i profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...