Beznadzieja

Dostawa paczki polega na przyklejeniu awizo na drzwiach od klatki schodowej (albo na rzuceniu pod klatką) Przypadkiem zauważyłem kartkę ze swoim nazwiskiem i z logiem DHL leżącą na ziemi przed drzwiami wejściowymi do budynku.
Zero elastyczności, mają klienta indywidualnego w d... Jak się nie podoba godzina to niech pan sobie przyjedzie na kowale odebrać osobiście.
Żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beznadzieja

Jestem również niezadowolona z obsługi DHL. Pan zostawił mi awizo z nieczytelną datą. Dzwoniłam do DHL w Gdańsku aby sprecyzować, kiedy sie u mnie zjawi, pani z obsługi nie mogła mi pomóc, nie mogła podać nr kuriera, który niczym prezes firmy zastrzega numer. Co to za ułatwienie! Dzwoń sobie człowieku 50 razy może coś się uda! A gdy mnie na miejscu ponownie nie zastanie, bo przecież do 15.00 pracuję to sobie sama muszę w Gdańsku odebrać. Żenada! Nie polecam DHL!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beznadzieja

kurier ma kilkudziesięciu klientów i jak każdy mu będzie zawracał pupę i prosił o doręczenie po 16-tej lub 18-tej to czas doręczeń wydłuży się o 300% (rozmowa z jednym NIEŚWIADOMYM klientem trwa od kilku do kilkunastu minut)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Beznadzieja

Ty nie jestes SWIADOMY, tylko pracownikiem tej smiesznej firmy, gdyz w innym przypadku nie mialbys zadnego interesu wystepowac jako ich rzecznik prasowy! Dokladnie, tak jak pisza osoby poszkodowane. Ja rowniez dwukrotnie w przeszlosci bylem obslugiwany przez DHL. Katastrofa! Zadnego awiza, w skrzynce. Przez dwa dni oczekiwalem kuriera jak glupi ch@j, a jak zadzwonilem do przemadrzelem pyskatej guaniary, to mi wciskala, ze kurier byl u mnie dwukrotnie, a mnie nie bylo. Do kuriera tez nie mozna zadzwonic. Nie dziwie sie, bo coz mialby klamczuch do powiedzenia w bezposredniej konfrontacji z klientem. Smieszna firma!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0