Bielizna ślubna - gdzie?

Temat dostępny też na forum: Wesele
Czesc dziewczyny!

Moze orientujecie sie gdzie kupie stanik bardotke rozmiar J lub K?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Gdynia ul. Swietojanska sklep galeria rajstop albo Gdansk ul. Dmowskiego sklep Lingeria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

W Gdańsku obok Lingerii na Dmowskiego jest jeszcze Biustolandia - tam też duży wybór staników z dużymi miseczkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

też szukam stanika - jasny: biały lub ecru bardotka z silikonowymi paskami. Rozmiar raczej standard, 75B/C. Gdynia lub Rumia, czy ktoś zna jakieś fajne sklepy?

widziałam w internecie staniki firmy AVA, czy ktoś wie gdzie są stancjonarnie Gdynia/Rumia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

czy ktoś zna sklepy z bielizną gdzie kupię stanik z silikonowymi paskami (jasna bardotka) rozmiar ok. 65G?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Ja polecam salon Lingeria w Gdyni-boczna uliczka od Świętojańskiej (na wysokości empiku) oraz wspomnianą wcześniej Galeria Rajstop na Świętojańkiej-też przy Empiku :) Oba sklepy mają strony internetowe na których można zobaczyć co jest aktualnie dostępne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

niestety jeśli chodzi o wybór biustonoszy bez ramiączek to w obu tych sklepach jest on żenujący, pojedyncze rozmiary, beznadziejne modele które nie podtrzymują biustu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

z tymi pojedynczymi rozmiarami się zgodzę. Ale ja na przykład przymierzałam czarną bardotkę, która leżała idealnie i mam zamiar zamówić przez internet ten sam model w innym kolorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

a podeślij link co znalazłaś :) i gdzie, w galerii rajstop czy lingerii? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

http://ogarnieci.pl/search.php?szukaj=deco+strapless

Mam taką czarną bardotkę freya deco strapless, kupiłam właśnie w Lingeri (ale w galerii rajstop pewnie też jest dostępna) a w kolorze cielistym mam zamiar kupić na ślub-sukienka będzie w kolorze ivory. Bede zamawiać przez internet bo w moim rozmiarze koloru cielistego nie posiadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Ja wczoraj mierzyłam bardzo fajny stanik w intimissimi model laura w fajnej cenie - ogółem koleżanka poleciła mi ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

ja w końcu znalazłam odpowiedni stanik - bardotkę ... Na początku szukałam 75 B/C i mierzyłam model ivette firmy Dalia. Bardzo nieuprzejma Pani w jednym ze sklepów w Galerii Rumia mi go pokazywała (już nie pamiętam którym).

Przeszłam wszystkie sklepy z bielizną w riwierze, jeden ładny, ale bałam się że nie będzie trzymał na swoim miejscu widziałam w Oysho.

W Galerii Rajstop byłam, był straszny tłok akurat, mierzyłam 3 modele, ale żaden mi nie odpowiadał, ale dowiedziałam się że mam 65G ;)
Akurat przyszła nowa dostawa, ale nierozpakowana w kartonach więc niedostępna, a tam miały być nowe modele jasnych bardotek. Po paru dniach przyszłam to okazało się że jest aż jeden nowy Konrad- Carmelia, ale nie było rozmiaru i był biały, a szukałam ecri.

Byłam w lingerii obok empiku - nie było ani jednego modelu bardotki!

W końcu trafiłam w internecie na podobno fajny sklep w wejherowie w kauflandzie bardotka - pojechałam i jeszcze raz mierzyłam dalię ivette ale już 65, nie było rozmiaru, ale dowiedziałam się, że mają sklep w Rumi - tam mieszkam. Dziś byłam i znalazłam swój rozmiar w kolorze czarnym, więc zamówiłam ecri - cena (byłam w szoku, bo sprawdzałam w internecie) 95zł - na allegro najtaniej 98.
I też dziewczyna zna się na rozmiarach, potrawi podać odpowiedni rozmiar stanika a to bardzo ważne, bo mocno zastanawiałam się, czemu prawie każda panna młoda w sukni bez ramiączek co chwile poprawia biust i już wiem-źle dobrany stanik;)

Więc polecam Wam model ivette dalia - fajnie trzyma, unosi biust i zbiera do środka, a taki podobno musi być (tak mówiły panie gdy kupowałam suknie).

Polecam też christelle (gajeria rajstop) w gdyni i bardotkę (3 sklepy w wejherowie i 1 w rumi), Panie znają się na rzeczy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Bardzo fajny wybór ślubnych, przeeeeepiękne koronki w Galerii Rumia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Dziewczyny a kupujecie bieliznę biała czy w cielistym kolorze ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

ja kupuję pod kolor sukienki (suknia ma kolor śmietankowa biel, w przypadku bielizny z Marylina ten kolor nazywa się "ice cream")
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

w cielistym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

No właśnie ja mam kolor ivory - śmietankowa biel, i nie wiem teraz czy kupić w cielistym, czy w bieli :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bielizna ślubna - gdzie?

Cielista zawsze ładnie skomponuje się z Twoją skórą :) Ostatnio szyłam taki komplet na miarę w Bouduar
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doradzicie gdzie kupić bielizne na noc poślubną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przejść się po prostu po sklepach z bielizną w okolicy a jest ich wiele. Ewentualnie jeśli chcesz wiekszego wyboru, sugeruję zajrzeć sobie do sklepów online.
Zerknij sobie jakie świetne pasy do pończoch ma Obsessive:
https://obsessive.com/pln_pl/produkty/bodystocking-i-ponczochy/pasy-do-ponczoch

Możesz je kupić w kolorze białym oraz czarnym, chociaż osobiście uważam, że nie ma konieczności kupowania bielizny koniecznie w kolorze białym na noc poślubna. Czarny kolor jest bardziej elegancki i taki pas do pończoch przyda się na wiele innych okazji ( na przykład na jakieś wyjścia - jest to bardziej eleganckie niż zakładanie zwykłych rajstop, nie wspominając również o tym, ze wybór ten jest bardziej zmysłowy niż rajstopy).

Plus dodatkowo jakaś fajna koszulka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sklepach internetowych znajdziemy zdecydowanie większy wybór. Przekonałam się o tym już dobre kilka lat temu gdy nie były tak popularne jak teraz. Ludzie zaczynają stawiać na jakość bo mają dość tandety. Świetnie to widać na przykładzie bielizny gdzie zaczynają królować modele z koronkami, wykonane z lekkiego materiału. Zapewnia idealne dopasowanie do naszego ciała przy zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zerknij sobie chociażby na ofertę bielizny Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/czerwona/ by zobaczyć przykładowe zdjęcia produktów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można kupić na przykład w internecie bieliznę dla kobiet. Ja na przykład skarpetki damskie wybieram z tego sklepu: https://www.liluna.pl/51-skarpetki-damskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?