Ania - opinia (1) Duże porcje przestępne ceny miła obsługa duży wybór menu Ania coraz słabsze jedzenie (1) Kiedyś byłam tam częstym gościem, ale czas poszukać innego miejsca. Po... Iga No jak nie, jak tak! (1) Nigdy nie wystawilem opini zadnej firmie na trojmiasto.pl, ale po spotkaniu z... Anonim
Pysznie jak u mamy (1) Zdecydowanie polecam wszystkim. Zarówno tym, którzy przyjechali do Castoramy... Maja Słabo (1) Sam lokal Ok. Obsluga mila. Potrawy szybko podane i chyba przez to ich slaba... Bartek Zadowolony klient (1) Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Obsługa bardzo miła, trochę musiałem... Krzysztof Nic z kuchni swiatowej (2) Zachwalany bar jest słaby nic nie ma wspólnego ze światowymi smakami... Klient kobieta35 - opinia (2) Zamówiłam danie obiadowe ziemniaki z wody fasolke oraz kotlet schabowy... kobieta35 Lokal godny polecenia (1) Jestem miłe zaskoczony jakością dań w tym miejscu. Byłem w weekend z rodziną... Ryszard Godny polecenia lokal bistro (1) Jadłem tam w zeszłym tygodniu i muszę powiedzieć, że i jakość potraw jak i... Piotruś