w 4 dni paszport (1) Po pierwsze brak kasy w takiej placówce jest żenujący, no ale skok obok co po... Mike Mega pozytyw (1) Dzieki uprzejmosci pracownikow urzedu a w szczegolnosci pana kierownika nasza... Rutkowski Bez problemow (1) Bardzo mila obsluga,szybki czas realizacji,wystawiam 6.Pomimo braku... Dominika
zadowolona (1) Miło, szybko i sprawnie Małgosia Dziękuję (1) Wspaniała obsługa , już dawno nie spotkałam się z taką życzliwością. Bardzo... Ewa Karolina - opinia (2) Ja również nie jestem zadowolona z obsługi. Mam na myśli Pana Kierownika.... Karolina SUPER!!! POLECAM!!!! (1) W zeszłym roku córcia, w tym roku syn, i (na szczęście) nic się nie zmieniło... Oxyviana Miła obsługa i błyskawiczne załatwienie sprawy (1) Najlepszy Urząd Paszportowy. Szybka, profesjonalna obsługa. Mili pracownicy... Wczasowiczka porażka - opinia (2) Żeby nie bylo kasy na terenie urzedu tylko karza czlowiekowi latac po... porażka Anna - opinia (1) Bardzo uprzejma i pomocna pani w urzędzie paszportowym w Gdyni. Czas... Anna rach ciach i już (1) zameldowanie mam w innym województwie, gdzie na paszport czeka się ponad... Kasia Wszystko na plus! (1) Dziękuję - zwłaszcza Panu Kierownikowi, który z uśmiechem i humorem pomógł mi... Marcin Niekompetentna obsługa (1) Odmówiono mi wydania paszportu ponieważ stwierdzono, iż mam nieważny dowód... M. Super Urząd (1) Załatwialiśmy w dniu dzisiejszym nasze sprawy paszportowe.Mamy meldunek... Jerzy Dziekuje (1) Bardzo sprawna i mila obsluga. Dziekuje. Michal Ossowski Dziękuję (1) Serdecznie dziękuję miłym paniom z urzędu, a szczególnie panu naczelnikowi,... Ewa Podziękowania (1) Ekspresowe załatwienie wniosku, wykonanie zdjęć i błyskawiczny odbiór... Stanley Podziękowanie (1) Super obsługa, szybka realizacja wniosku paszportowego i mimo, że urząd... wirek Dziękuję (1) Szkoda,że nie można dać dziesiątek albo jeszcze więcej.Za kompetencję,... Ewa Gawron Polecam!! (2) A ja proponuję paniom i panom z urzędu gdańskiego zapoznanie się z opiniami o... Wanda