Piotr Krzemiński - opinia (1) Minęło 15 lat jak p.Beata prowadzi moją firmę branża spożywcza, wszystko było... Piotr Krzemiński Były klient - opinia (1) Z całą serdecznością NIE polecam! Najgorsze biuro do którego może trafić nowy... Były klient Najgorsze biuro z jakim mialam do czynienia (1) Bałagan w kadrach i rozliczeniach. Nikt nie jest odpowiedzialny za błędy. Nie... Katarzyna z Gdyni
Rzetelne biuro rachunkowe (3) Polecam wszystkim tym, którzy rzetelnie prowadzą swoją działalność... Marta S HRC OFFSHORE (1) Szefowa miła kobieta i konkretnie podchodzi do rozwiązywania problemów... HRC OFFSHORE Świetna firma (1) Od lat współpracuję z firmą OREA nie tylko w związku z dotacjami, ale również... Mateusz Dotacje unijne (1) Skuteczność, to właściwe określenie na tak trudnym rynku jak dotacje.... Filip warto (2) nie zgodze sie z poprzednią osobą, chyba nastąpiły tam zmiany ponieważ Panie... mywork tragedia i szok (2) Firemka zajmuje sie raczej kreatywna tworczoscia anizeli powazna ksiegowoscia... heniek kpina i żenada (1) mało profesjonalne podejście a pozyskiwanie środków unijnych przez... Adam bardzo dobre biuro rachunkowe (6) Jestem stałą klientką firmy OREA i jestem bardzo... Magda P. szkoda pieniedzy i szkoda nerwów (1) brak doświadczenia, brak kompetencji, ceny zaporowe, nie przyjemna obsługa,... Monika odradzam i przestrzegam (1) jeśli nie chcesz stracić pieniędzy to odradzam korzystania z usług tej firmy.... piotr Świetne biuro rachunkowe (1) Orea to bardzo dobre biuro zarówno dla małych jak i dużych firm. Działalność... Pablo z dala od tej firmy (1) postanowiłem się rozejrzeć po trójmieście celem poprowadzenia ksiegowosci... klient OREA najgorsza rachunkowość (2) Moja firma zleciła prowadzenie pełnej ksiegowosci. Pracujące tam Panie maja... Monika