Black Cats Tattoo

Studia tatuaży

Sopot, Grunwaldzka 65

Jarek Potocki - opinia (1) Tatuaż to bardzo osobiste wydarzenie, na tyle osobiste, że nie wolno... Jarek Potocki Monika - opinia (1) Profesjonalne studio Godne polecenia Monika Alex - opinia (1) Profesjonalne studio, gorąco polecam! Alex
Opinia (2) Bez szału, średnio z ofertą, obsługa pozostawia wiele do życzenia Kacha Jolka - opinia (1) Fajne miejsce :) polecam na pierwszy i kolejny tatuaż. Jolka Fajna Atmosfera (1) Fajne kameralne studio, gdzie czujesz się swobodnie podczas tatuowania. Ceny... Ania niesamowite miejsce! (1) niesamowicie pozytywni ludzie! świetne pomysły i jeszcze lepsze wykonanie. w... Dawid Godne polecenia (1) Wpadłam tu na swoją pierwszą dziarkę i na pewno nie ostatnią, artyści... Isa 10/10, pełna profeska (1) Mega atmosfera, super ludzie i klimatyczny wystrój - zdecydowanie polecam... DT Najlepiej (1) Dosłownie rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, jestem juz... Zuza Polecam (1) Super atmosfera! Każdy z tatuatorów ma swój styl więc jest w czym wybierać.... Marcin Opinia (1) Ocena ogólna 6 :) Bardzo Polecam Kamil polecam! (1) super atmosfera, niskie ceny i przede wszystkim świetna jakość usług:) Kasia 10/10 (1) Miałam przyjemność być tatuowana w Black Cats już kilka razy. Jestem bardzo... Magda super (1) super ekipa pełen profesjonalizm , przemiła atmosfera , mega uzdolnieni artyści Mariusz Polecam!!! (1) Działają krótko, ale już zdążyłam zrobić sobie dwie dziarki. Mają spoko... Kiwi Super! (1) W tym miejscu człowiek czuje się, jak w drugim domu! Mega obsługa, ludzie bez... MD Po raz pierwszy, na pewno nie ostatni. (1) Świetna atmosfera, poczucie humoru i przestronne pomieszczenia o ciekawym... Arek Konkretne studio (1) Atmosfera w środku niemalże domowa, tatuażyści nie gwiazdorzą, nie wciskają... Mantis Polecam (1) Gorąco polecam ! Znają się na robocie Anonim