Blokada antyspamowa

Chcąc odpowiedzieć na jakiś post na forum, po naciśnięciu opcji "dodaj" pojawia mi się komunikat "blokada antyspamowa" i moje wypociny się nie dodają. Mogę wiedzieć co jest tego przyczyną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Blokada antyspamowa

Mialam to samo ale uwazam ze to jest zlosliwosc admina , moze ma zly dzien a moze .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Blokada antyspamowa

Nie uważam, by była to złościwość Admina. Gdybym została z jakiegoś powodu zbanowana czy coś takiego, byłabym o tym poinformowana. Tu przyczyna tkwi gdzie indziej (tak mi się wydaje). Poza tym teraz, w tym wątku odpisuję bez problemu, nie moge odpisać w innym dziale. To nie jest więc złośliwość Admina, prawda Adminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Blokada antyspamowa

Nie, to nie moja złośliwość.. Ogólnie nie nie kieruję się emocjami w administrowaniu forum. Jestem jak robot, a roboty nie odczuwają.

Co do blokady antyspamowej to może ona uaktywniać się w momencie kiedy:
- powielamy tę samą treść, która już istnieje na forum
- korzystamy z forum w niektórych miejscach takich jak: praca, dom, czy nawet jak korzystamy z telefonu; nie ma reguły ale połączenie internetowe - ustawienia, mogą powodować uaktywnienie blokady
- użytkownik nie jest zalogowany, to też może powodować uaktywnienie BA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Blokada antyspamowa

Zastanawiam się nad połączeniem internetowym, co z nim może być nie tak? W ustawieniach nie grzebałam, bo i takiej potrzeby nie mam.

Zalogowana początkowo nie mogłam wejść do tego wątku, niezalogowana już bez problemu. W końcu i po zalogowaniu się udało.

Powielanie wątku odpada, bo komunikat o blokadzie wyskoczył mi po pierwszej próbie dodania wpisu tylko w jednym wątku. I niestety niezależnie od tego czy jestem zalogowana czy nie nie udaje mi się dodać odpowiedzi.

Jeżeli rzeczywiście jest to kwestia ustawień gdzie i czego mam szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Blokada antyspamowa

Administarator wstrzymuje komenty. Możesz dodać z tel pozytywny ale negatywny już nie ;) sprawdzone. Przez 20 użytkowników aby wykazać kłamstwo administratora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...