Blokada tunelu przy dworcu głównym

Już od kilku tygodni z obu stron jest odizolowany wielkimi płytami wiórowymi fragment tunelu przed wejściem na schody ruchome wraz z nimi. Jednak widać że praktycznie nic się tam nie dzieje. Czy ktoś coś wie na ten temat? Dlaczego w tak dotkliwy sposób utrudniono mieszkańcom możliwość komunikacji bez żadnego sensownego powodu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo nowe władze Gdańska mają nas dokładnie tak samo gdzieś jak te stare.
U nas na całe dwie godziny wycięto tramwaj numer 2 z rozkładu jazdy co powoduje, że muszę wstawać pół godziny wcześniej.
I co? I trwa ta masakra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Blokada tunelu przy dworcu głównym

Aktualnie aby przejść z dworca PKS do dworca PKP trzeba dojść np. do skrzyżowania na Hucisku i iść w kierunku dworca wzdłuż ulicy, ostatnio musialam biec z walizką tą drogą do dworca, żeby przesiąść się na pociąg i ledwo zdążyłam. Zajelo mi to 20 minut. Gdyby tunel był otwarty przejście trwaloby 1 minutę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W czwartek zauważyłem że z jednej strony płyty zniknęły a ich miejsce zajęło takie śmieszne "mini" rusztowanie (bo i wysokość przejścia jest niska). Tak czy inaczej mogli zrobić blokadę na dzień lub dwa przed tym a nie miesiąc :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...