Bojano stoją/susza na fb

Profil Bojano stoją/suszą na Facebooku jest skrajnie nieodpowiedzialny. Osoby które go założyły mają problemy ze sobą? A ci którzy piszą
Gdzie stoi policja to totalne bezmózgi. Przekazując takie informacje otwieracie drogi ucieczki potencjalnym przestępcom: złodzieje, pijaki jeżdżący samochodami. W ten sposób informujecie ich, że powinni zmienić trasę.
Myślcie trochę demokraci.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

zgadzam się całkowicie! prawda jest taka że w Bojanie mamy piękną trasę i spory procent kierowców zamiast jechać z dozwoloną prędkością to pędzą jak wariaci... a gdzie w tym jest miejsce dla dzieci, starszych osób i zwierząt ?
Wnioskuję że osoby które stworzyły ten profil są tak rozżaleni kontrolami policji bo sami nie potrafią się opanować na drodze.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Idźcie płakać gdzie indziej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Przykre jest to że udzielają się tam mieszkańcy Bojana i okolicy, oby Wam dzieci czy rodziny jakiś pirat nie rozjechał. Ale przecież go ostrzegliscie ze przy Lewiatanie stoją wiec reszta okolicy czysta i można wdepnąć :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kiedyś próbowałem wejść w polemikę z kimś tamtej grupy. obsr*li się prawie, że przecież czemu nie można ostrzegać, że ktoś tam miał często kontrole "tak po prostu". Serio, a to że jakiś nawalony typ, albo cwaniak co ciągle mgnie 100 przez teren zabudowany ma na tacy informację, którędy nie jechać to już nie robi. Mnie na przykład policja zatrzyma do kontroli raz na 10 lat, bo jeżdżę przepisowo(staram się) Jak ktoś jest totalnym i**otą i ciągle zapierdziela ponad przepisową prędkość to niech płacze i płaci mandaty. Nie wiem czy przekazywanie informacji o kontroli drogowej innemu uczestnikowi ruchu jest w ogole legalne(kiedyś nie było)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak dla mnie administrator fb powinien zablokować tą strone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzeba zgłaszać stronę do fb
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

O kurrr ale ból d*pska i krew z hemoroidów aż tryska. Taka strona w żaden sposób nie narusza standardów Facebooka. Ludzie ogarnijcie się, kogo obchodzi jakiś fanpejdż gdy korzysta się z Yanosika. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

dokładnie, większość kierowców nie zna tej strony na facebooku. Za to ta ogarnięta większość używa Janosika więc i tak wychodzi na to samo... Oby tylko miejscowe dziadki leśne nie wpadły na pomysł zamontowania kolejnych 37 progów zwalniających. To powoduje kilka razy szybsze zużycie elementów zawieszenia i tylko nabija kase mechanikom. A po przejechaniu progu i tak prawie wszyscy wdeptują do dechy więc wychodzi na to samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

swoją drogą osoba wypowiadająca się tutaj z IP 194.49.105.* dyskutuje sama ze sobą i zamieszcza przeciwstawne opinie. Może czas zacząć brać leki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko ze ten X w adresie IP może być o 0 do 255, także nie koniecznie jest to jedna i ta sama osoba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

prawdopodobieństwo, że 3 pierwsze liczby w IP są dokładnie identyczne dla kilku różnych osób akurat wypowiadających się w jednym wątku jest mniejsze niż prawdopodobieństwo wygrania w totolotka. Więc wiesz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

co? jak to wyliczyłeś? jakby co prawdopodobieństwo trafienia w lotka to (1/49 * 1/48 * 1/47 * 1/46 * 1/45 * 1/44), wiec jak podasz swoje wyliczenia to porównamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


jestem za progami zwalniającymi, wystosowałem nawet ostatnio pismo do zarządcy dróg z kilkoma podpisami sąsiadów o montaż dodatkowych, ze względu na bezpieczeństwo na drogach. Nic innego na was nie działa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ulica jest po to żeby jeździć nim samochodem. Wystarczają sierot jest za kierownicą. Już mnie denerwuje jak ktoś jedzie autem, ma zielone światło ale hamuje już, bo pewnie niedługo czerwone mu się zapali. Wszędzie montują teraz wysepki, progi zwalniające. Chyba z pieszych robią inwalidów co sami nie potrafią przejść przez ulicę. Jakbyśmy mieli jeździć jak żółwie to może pora wrócić do zaprzęgów konnych. Ekologiczniej i wolniej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

masz rację, dość jest sierot. Jeżdżąc bezpiecznie będzie ich mniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...