Borelioza - spotkanie nt. diagnostyki i leczenia

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Centrum Medyczne Św. Łukasza oraz Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę serdecznie zapraszają na drugie z cyklu bezpłatnych spotkań dotyczących boreliozy i infekcji odkleszczowych. Tematem spotkania będzie Borelioza: szerokie podejście do diagnozy i leczenia. Wykłady poprowadzi doktor Krzysztof Majdyło, właściciel Centrum Medycznego Św. Łukasza, który na co dzień przyjmuje pacjentów w Gabinecie Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (www.borelioza-med.pl).

Borelioza nie jest jednostką chorobową, której można przypisać stałe objawy, a co z tego wynika podchodzić do leczenia w sposób raz ustalony i powtarzalny. Bywa nawet określana jako wielonarządowy zespół choroby zakaźnej. Stąd konieczność szerokiej diagnostyki, a co za tym idzie indywidualnego podejścia do leczenia każdego pacjenta. Temu poświęcona będzie pierwsza część spotkania. Podczas drugiej części doktor Majdyło podzieli się nowościami dotyczyczącymi leczenia boreliozy, które przywiózł z konferencji w Augsburgu organizowanej przez ILADS International Lyme and Associated Diseases Society (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących).

O tym wszystkim będzie można usłyszeć podczas dwóch wykładów (każdy po 45 minut), a swoje wątpliwości i pytania związane z tematem przedstawić podczas dyskusji przewidzianej na trzecią część spotkania.

Czas: 17 maja 2014, sobota, godz. 14:00

Miejsce: Centrum Medyczne Św. Łukasza, ul. Żaglowa 2, Gdańsk

Dojazd: Centrum znajduje się w okolicach AmberExpo i stadionu PGE Arena Gdańsk, w bezpośrednim sąsiedztwie III Urzędu Skarbowego w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto badania wykonywać w centrum medyczne białystok: https://forum.trojmiasto.pl/Borelioza-spotkanie-nt-diagnostyki-i-leczenia-t539893,1,1.html#post20367478
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...