Brak libido

Totalny brak. Nie jest to na pewno obniżenie bo zupełnie nie chce mi się uprawiać seksu.Nie wiem czemu mi sie tak stalo bo zawsze lubiłam seks. Bylam z tym u ginekologa i ten nie widzi problemów. Zrobiłam badania hormonalne. I wszystko jest ok.

Co robić? Kocham męża i nie chciałabym aby te problemy stanęły nam na drodze ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powody mogą być inne niż fizyczne:
rutyna
stres

Niektórzy to bagatelizują ale stres może spowodować poważne obniżenie libido.Może masz jakieś problemy, które przynosisz z pracy do domu?
Ewentualnie proponowałbym przełamać rutynę stosująć różne zabawki takie jak:
wibratory
jakieś nakładki na penisa
sex elixir
Próbowaliście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieliśmy kiedyś wibrator ale ile można go używać ? Poza tym chciałabym aby on sam miał trochę więcej inicjatywy. Często jest tak,że jak się sam zaspokoi to nic go już nie obchodzi i sie odwraca... Tak wiec może w tym jest problem?
Afrodyzjaków również nie testowaliśmy Czy nie jest to efekt placebo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zero stresu tyljo ORLEM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Problemy z brakiem libido mają często podłoże psychologiczne... może spróbuj pogadać z seksuologiem? Jeśli chodzi o sex elixir to sama również słyszałam, ze pomaga aczkolwiek nie próbowłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze masz antykoncepcję zle dobraną ,ja miałam podobnie. Dopiero jak lekarz przepisał mi belarę to problemy zniknęły, zaczęłam mieć ochotę na sex, bardzo mi tez pomogły te pigułki na bolesne miesiączki, teraz sa o wiele krótsze i mniej bolesne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej to viagabiedronia lub kontakt fo szumiwskiegi i jego handlarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...